BLOKFLUITCONCERTEN

Om een goed overzicht te krijgen van concerten van blokfluitensembles en andere muziekgroepen waar een blokfluitspeler in meespeelt, zijn wij begonnen met het inventariseren van de groepen en hun concerten in Nederland en België. Zo kan iedereen zien of er bij hem of haar in de buurt een interessant concert wordt gegeven.
Klik op de link naar de betreffende groep of neem contact op met de concertzaal voor meer informatie over het concert.
Wil je een concert of een nieuwe groep opgeven, stuur dan een e-mailbericht naar de redactie: Herman Kaldewaij, e-mailadres: hermank@blokmuz.nl.


MEI 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-05-2019 - The Counterpoints (Thomas Triesschijn) - Den Haag - Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:30 uur
  • 05-05-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Burgum - Kruiskerk, Nieuwstad 5 - 15:00
  • 07-05-2019 - Gerrieke Verheij - Noordwijk - Oude Jeroenskerk, Voorstraat 44 - 12:30 uur
  • 08-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Rotterdam - Laurenskerk, Grotekerkplein 15 - 20:30 uur
  • 09-05-2019 - Voorspeelavond Blokfluit - Amsterdam - Conservatorium, Sweelinckzaal, Oosterdoksdade 151 - 19:30 uur
  • 09-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 20:00 uur
  • 10-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Deventer - Penninckshuis, Brink 89 - 20:15 uur
  • 11-05-2019 - Lucie Horsch (met Musici van het Concertgebouworkest) - Amsterdam - Muziekgebouw aan ’t IJ (IJ-Salon), Piet Heinkade 1 - 14:15 uur
  • 11-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Haarlem - Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 - 16:00 uur
  • 12-05-2019 - Blokfluitensemble FEW (medewerking Kerkdienst) - Berkum, Zwolle - De Hoofdhof, Kerkweg 26 - 09:30 uur
  • 12-05-2019 - Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) - Utrecht - Geertekerk, Geertekerkhof 23 - 16:30 uur
  • 15-05-2019 - Ton Le Coultre (Muziekavond blokfluitgroepen) - Peize - Kerk van Peize, Kerkstraat 2 - 20:00 uur
  • 16-05-2019 - Sarah Jeffery en Dodó Kis (en anderen) - Rotterdam (Classical:NEXT) - de Doelen, Eduard Flipse Zaal, Schouwburgplein 50 - 12:00 uur
  • 18-05-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Gorredijk, Frislandfair - Streekmarkt, Centrum, Stationsweg - Hoofdstraat - vanaf 11:00 uur
  • 18-05-2019 - Spark-The Classical Band - Rotterdam (Classical:NEXT) - de Doelen, Willem Burger Zaal, Schouwburgplein 50 - 13:00 uur
  • 18-05-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Boxtel - Protestantse Kerk, Clarissenstraat 18 - 16:00 uur
  • 19-05-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Gorredijk, Frislandfair - Streekmarkt, Centrum, Stationsweg - Hoofdstraat - vanaf 11:00 uur
  • 19-05-2019 - Blokfluitensemble 'En Bloc' - Schalkwijk - Erfgoedfestival, NH Kerk, Brink - 14:00 èn om 15:30 uur
  • 19-05-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Muiderberg - Concert aan Zee, Kerkpad 2 - 15:00 uur
  • 22-05-2019 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Schiedam - Foyer Theater aan de Schie, Stadserf 1 - 12:15 uur
  • 25-05-2019 – Camerata Trajectina (Café Bredero) – Amsterdam (Folkbaroque Fesdtival) – Oude Lutherse Kerk, Singel 411 – 12:00 uur
  • 25-05-2019 - Ton Le Coultre (Muziekmiddag jeugdleerlingen) - Peize - Kerk van Peize, Kerkstraat 2 - 15:30 uur
  • 25-05-2019 – Sacha Mommertz – Utrecht (Zaterdagmiddagmuziek) – Domkerk, Achter de Dom 1 – 15:30 uur
  • 26-05-2019 - P.C. Recorder Players - Heeswijk-Dinther - Kasteel Heeswijk, Kasteel 4 - 12:00 uur
  • 26-05-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (met Klaartje van Veldhoven) - Doornenburg - Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27 - 15:00 uur
  • 26-05-2019 - Blokfluitensemble 'En Bloc' - Houten - Rabobankzaal, Theater aan de Slinger, De Slinger 40 - 15:00 uur
  • 26-05-2019 – Sacha Mommertz – Zaltbommel (Bach op zondag) – Sint-Maartenskerk, Kerkplein 1 – 19:00 uur
  • 28-05-2019 - Duo Alicante (met Alice Gort-Switynk, zang en blokfluiten) - Amsterdam - Thomaskerk, Prinses Irenestraat 36 - 12:30 uur
  • 31-05-2019 - Sarah Jeffery en BLOCK4 Recorder Quartet - Amsterdam - Splendor, Nieuwe Uilenburgerstraat 116 - 20:00 uur

België

  • 02-05-2019 - Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) - Merksem, Antwerpen - Zaal Bart, Sint-Bartholomeüsstraat 9 - 20:00 uur
  • 03-05-2019 - Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) - Sijsele - Cultuurfabriek, Stationsstraat 22 - 21:30 uur, Folkbal vanaf 19:00 uur
  • 03-05-2019 - Ensemble Chiaroscuro (Johanna Lambrechts: blokfluit) - Mortsel - AMWD, Eggestraat 13 - 20:15 uur
  • 04-05-2019 – Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) – Lint – opvangcentrum Meihof, Kapelstraat 1 – 15:30 uur
  • 04-05-2019 - Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) - Staden, Roeselare - Cultureel Centrum ‘t Swok, Ooststraat 4a - 19:00 uur Folkbal
  • 06-05-2019 - Zefiro Torna (Jowan Merckx, blokfluiten) - Mechelen (Festival van Vlaanderen - Manufactuur de Wit, Schoutetstraat 7 - 20:15 uur
  • 07-05-2019 - Zefiro Torna (Jowan Merckx, blokfluiten) - Mechelen (Festival van Vlaanderen - Manufactuur de Wit, Schoutetstraat 7 - 19:00 uur
  • 11-05-2019 - Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) - Staden, Roeselare - Cultureel Centrum ‘t Swok, Ooststraat 4a - 19:30 uur Folkbal
  • 11-05-2019 - Ensemble Respiro (Barok meets Folk) - Zwevegem - Sint-Pauluszaal, Italiëlaan 6 - 20:00 uur
  • 12-05-2019 - RedHerring (Patrick Denecker) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rode Straat 39 - 15:00 uur
  • 18-05-2019 - Boreas (Folkbal) - Knesselare - Gemeentelijke Feestzaal, Kloosterstraat 42 - 20:00 uur
  • 19-05-2019 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 19-05-2019 - Zefiro Torna (Jowan Merckx, met Brussels BrechtEislerkoor) - Brussel - Begijnhofkerk, Begijnhofplein zonder nummer - 17:00 uur
  • 29-05-2019 - La Caccia (Patrick Denecker) - Antwerpen (Woensdagklanken) - Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 - 14:30 uur


JUNI 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-06-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Alkmaar - Kaaskoppenstadfestival (Straattheater), Oude Binnenstad - vanaf 12:00 uur
  • 02-06-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Alkmaar - Kaaskoppenstadfestival (Straattheater), Oude Binnenstad - vanaf 12:00 uur
  • 06-06-2019 - Voorspeelavond Blokfluit - Amsterdam - Conservatorium, Sweelinckzaal, Oosterdoksdade 151 - 19:30 uur
  • 07-06-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Nieuwe Horne - NachtSwalkerstocht, Sportcomplex Udiros, Master van Dijpaad - vanaf 18:00 uur
  • 08-06-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Waskemeer - Atelier Paulus Collier, Wijkweg 2 - vanaf 11:00 uur
  • 08-06-2019 - Cambiamento Musicale - Tholen - Oude Stadhuis, Hoogstraat 12 - 15:30 uur
  • 08-06-2019 - The Counterpoints (CD - presentatie) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 20:15 uur
  • 09-06-2019 - Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthová) - Amsterdam - Thomaskerk, Prinses Irenestraat 36 - 10:30 uur
  • 09-06-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Waskemeer - Atelier Paulus Collier, Wijkweg 2 - vanaf 11:00 uur
  • 10-06-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Leek - Borg Nienoord, Nienoord 1 - vanaf 10:00 uur
  • 12-06-2019 - Ensemble Rossignol - Zoetermeer - Oude Kerk, Dorpsstraat 59 - 12:45 uur
  • 14-06-2019 – Blokfluitensemble Praetorius (Monteverdi) – Leiden – Lokhorstkerk, Pieterskerstraat 1 – 20:00 uur
  • 15-06-2019 – Blokfluitensemble Praetorius (Monteverdi) – Groningen – Evangelsich-Lutherse Kerk, Haddingestraat 23 – 20:00 uur
  • 21-06-2019 - Erik Bosgraaf (met Israel Golani en Robert Smith) - Bennebroek - Nederlands Hervormde Kerk, Binnenweg 67 - 20:00 uur
  • 22-06-2019 - Cambiamento Musicale - Hekendorp - Kerkgebouw “God is Liefde”, Goejanverwelle 48 - 16:00 uur
  • 22-06-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Schipluiden - Kerkje ‘t Woudt, ’t Woudt 25 - 20:00 uur
  • 27-06-2019 - Brisk Recorder Quartet (Brisk op Donderdag, Canção) - Amsterdam - Portugese Synagoge, Mr. Visserplein 3 - 20:00 uur
  • 29-06-2019 - Cambiamento Musicale - Scheveningen - Eben Haëzerkerk, Nieuwe Laantjes 120 - 16:00 uur

België

  • 04-06-2019 - Folkgroep Donder in ’t hooi (Concert “wervelwind”) - Gentbrugge - De vierde zaal, Driebeekstraat 2 - 20:00 uur
  • 10-06-2019 - Ensemble Respiro - Kortrijk (Sinksenfeesten) - Historisch Stadhuis, Beatrijszaal, Grote Markt 54 - 11:30 uur èn 14:30 uur
  • 11-06-2019 - Zefiro Torna (Jowan Merckx, blokfluiten) - Brussel - Sint Michielskerk, Sinter Goedeleplein zonder nummer - 19:00 uur
  • 26-06-2019 - Ensemble Cannamella - Antwerpen (Woensdagklanken) - Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 - 14:30 uur


JULI 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 06-07-2019 – Magda de Jong, leerlingenconcert – Reeuwijk-Dorp – Dorpskerk, Kerkweg 2 – 16:00 uur
  • 13-07-2019 - Imbue Folk (Remy Schreuder) - Heeswijk Dinther - Mystical Fantasy Fair, Rukven 3 - vanaf 10:00 uur
  • 14-07-2019 - Imbue Folk (Remy Schreuder) - Heeswijk Dinther - Mystical Fantasy Fair, Rukven 3 - vanaf 10:00 uur
  • 20-07-2019 - Brisk Recorder Quartet (Renaissance Tophits) - 's Graveland (Wonderfeel Festival) - landgoed Scaep en Burgh, Noordereinde 60 - 14:00
  • 20-07-2019 - Ronald Moelker blokfluit, Stef Tuinstra orgel - Enkhuizen - Zuiderkerk - 15:00 uur
  • 21-07-2019 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Oost-Vlieand - tuin Museum Tromp’s Huys, Dorpsstraat 99 - vanaf 13:00 uur
  • 28-07-2019 – Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) – Alkmaar (Victorie Sail) – kades oude zeilschepen – vanaf 14:00 uur

België

  • 16-07-2019 - Folkrockband Et Encore - Hever, Boortmeerbeek - Ravensteinpark (Zomerse Dinsdagen), Ravesteinstraat 50 - 20:15 uur
  • 21-07-2019 - Boreas (Huiskamerconcert) - Damme - Den Hoorn, Hoornstraat 90(?) - 16:00 uur


AUGUSTUS 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

België

  • 14-08-2019 - Folkgroep Donder in ’t hooi (Mieke van Loo) - Bredene - Turkeyenhof (Turkeyenhof zomert!), Zegelaan 42 - 20:00 uur
  • 17-08-2019 - Katelijne Lanneau (en anderen) - Antwerpen (Maria van Bourgondië) - Rubenshuis, Wapper 9 - 22:15 uur
  • 18-08-2019 - Katelijne Lanneau (en anderen) - Antwerpen (Maria van Bourgondië) - Rubenshuis, Wapper 9 - 22:15 uur
  • 24-08-2019 - AmoRRomA (Jowan Merckx) - Mechelen (Blokfluitdagen) - Auditorium Scheppersinstituut, Melaan 16 - 20:00 uur


SEPTEMBER 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-09-2019 – Die Neue Hofkapelle Graz (Michael Hell, Andreas Böhlen) – Utrecht (Festival Oude Muziek) – Paardenkathedraal, Veeartsenijstraat 155 – 11:00 uur
  • 01-09-2019 – Lucie Horsch (met B’rock Orchestra) – Utrecht (Festival Oude Muziek) – TivoliVredenburg, zaal Hertz, Vredenburgkade 11 – 15:00 uur
  • 07-09-2019 - Brisk Recorder Quartet - Schoonhoven (Open Lucht Concert) - Oude Haven - 20:00 uur
  • 07-09-2019 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Vlieland - Sint Nicolaaskerk (concert bij kaarslicht), Kerkplein 7 - 20:30 uur
  • 08-09-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Culemborg - Grote of Sint Barbarakerk, Grote kerkstraat 2-4 - 12:00 uur
  • 13-09-2019 - Altegaer en Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Appelscha - Stellingenfestival, Boerestreekplein - vanaf 18:00 uur
  • 14-09-2019 - Altegaer en Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Appelscha - Stellingenfestival, Boerestreekplein - vanaf 11:00 uur
  • 15-09-2019 - Altegaer en Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Appelscha - Stellingenfestival, Boerestreekplein - vanaf 11:00 uur
  • 27-09-2019 - Brisk Recorder Quartet (Altijd over de Liefde) - Schiedam - 't Huis te Poort, Dam 30 - 20:15 uur

België

  • 01-09-2019 - Ensemble Cannamella - Antwerpen - Carolus Borromeuskerk (artiestenmis), Hendrik Conscienceplein 11 - 11:15 uur
  • 07-09-2019 - Folkrockband Et Encore - Zottegem (Bombelbasfestival) - Festivalweide, Bevegemse Vijvers 1 - vanaf 13:00 uur
  • 08-09-2019 - Folkrockband Et Encore (Aperitief Concert) - Oostrozebeke - Ginstekermis, Grotstraat - 10:30 uur
  • 27-09-2019 - Folkrockband Et Encore - Lentelede - zaal Lindelei, Stationsstraat 21 - vanaf 20:00 uur
  • 28-09-2019 - Folkrockband Et Encore (en anderen) - Roeselare (Maxifolk) - Hal Kerelsplein, Acaciastraat 6 - vanaf 16:30 uur


OKTOBER 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 04-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Balk - It Breahûs (Muziek aan de Luts), Van Swinderenstraat 6 - 20:30 uur
  • 05-10-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Delight in musicke) - Ede - Edesche Concertzaal, Amsterdamseweg 9 - 20:00 uur
  • 05-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Baarn - Paaskerk, Oude Utrechtse weg 4 - 20:15 uur
  • 06-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Harlingen - Doopsgezinde kerk, Zoutsloot 50 - 12:00 uur
  • 06-10-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Wijk aan Zee - Julianakerkje, Voorstraat - 12:30 uur
  • 06-10-2019 - Brisk Recorder Quartet (Brisk speelt Bach) - Emmen - Grote Kerk, Schoolstraat 5 - 15:00 uur
  • 10-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Zeist - Kerk Evangelische Broedergemeente, Zusterplein 12 - 20:00 uur
  • 11-10-2018 – Ensemble Odyssee (In Freundschaft) – Middelburg – Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat 14 – 20:00 uur
  • 11-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Maastricht - Theater aan het Vrijthof, Bovenzaal, Vrijthof 47 - 20:30 uur
  • 12-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Veenendaal - Westerkerk, Goudvink 2 - 16:00 uur
  • 12-10-2019 - Cambiamento Musicale - Gouda - Sint Janskerk, Achter de kerk 2 - 16:00 uur
  • 12-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 16:00 uur
  • 13-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Lelystad - Agora Theater, Agorabaan 12 - 11:00 uur
  • 13-10-2019 - Erik Bosgraaf (Met Cordevento) - Ruurlo - Theaterzaal Kulturhus, Nieuwe Weg 5 - 15:00 uur
  • 13-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 20:15 uur
  • 15-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Rotterdam - Laurenskerk, Grotekerkplein 15 - 20:30 uur
  • 19-10-2019 - Ensemble Odyssee (Les Caractères de la Danse; CD-presentatie) - Amsterdam - De Duif, Prinsengracht 756 - 20:15 uur
  • 20-10-2019 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Melderslo - Museum de Locht, Broekhuizerdijk 16d - 14:00 uur
  • 22-10-2019 - Erik Bosgraaf (met Trio Cordevento) - Den Bosch - Willem Twee Concertzaal, Prins Bernardstraat 4-6 - 20:30 uur
  • 24-10-2019 - The Royal Wind Music (De Sinaasappelhof, Opening ORDA-2019) - Amsterdam - Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 - 20:15 uur
  • 26-10-2019 – Blokfluitschool Magda de Jong – Gouda (Zotte zaterdag) – Centrum Gouda – van 13:00 uur tot 16:00 uur
  • 26-10-2019 - Black Pencil (Totaliter Aliter) - Amsterdam - Noorderkerk, Noordermarkt 44 - 14:00 uur
  • 26-10-2019 - The Counterpoints (Thomas Triesschijn) - Woudrichem - Johannes Nepomukkerk, Vissersdijk 15 - 20:00 uur
  • 26-10-2019 - Duo Alicante (Afscheid) - Ter Idzard - Kerk ter Idzard, Idzardaweg 61 - 20:00 uur
  • 27-10-2019 - The Royal Wind Music (en vrienden) - Amsterdam (slot ORDA-2019) - Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 - 15:30 uur
  • 27-10-2019 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Zaandijk - Museum Honig Breethuis, Lagedijk 80 - 16:00 uur

België

  • 05-10-2019 - RedHerring (Patrick Denecker, Ruth van Killegem) - Hoogstraten, Antwerpen (Festival van Vlaanderen) - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur.
  • 13-10-2019 - Folkrockband Et Encore - Saint Ghislain (Festival Interceltique) - Hal de Maintenance de Tertre, Rue de Chièvres 17 - 13:30 uur
  • 24-10-2019 - RedHerring (Patrick Denecker, Ruth van Killegem) - Antwerpen - AMUZ, Kammenstraat 81 - 21:00 uur.


NOVEMBER 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-11-2019 - Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthová) - Amsterdam - Thomaskerk, Prinses Irenestraat 36 - 10:30 uur
  • 03-11-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Appelscha - OlmenEs, Beatrixoord 1 - 15:00 uur
  • 08-11-2019 - Camerata Trajectina (Vive le Geus!) - Middelburg - Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat 14 - 19:30 uur
  • 14-11-2019 - Cambiamento Musicale - Oosterbeek - de Herberg, Pietersbergseweg 19 - 14:30 uur
  • 16-11-2019 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Tholen - Oude Stadhuis, Hoogstraat 12 - 20:15 uur
  • 17-11-2019 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Sluis - Raadzaal Belfort, Groote Markt 1 - 11:00 uur
  • 17-11-2019 - Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) - Waalre - Willibrorduskerk, Oude Torenstaat 2 - 15:00 uur
  • 23-11-2019 - Ronald Moelker blokfluit, Niels Bijl saxofoon, Liga Vilmane orgel - Delden - Oude Blasius - 19:30 uur
  • 23-11-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Leeuwarden - Grote of Jacobijnerkerk, Jacobijnerkerkhof 95 - 20:00 uur

België

  • 17-11-2019 - Ensemble Respiro (Benefietconcert) - Kortrijk - OC De Vonke, Lagaeplein 24 - 17:00 uur
  • 27-11-2019 - Paul Rans Ensemble (Paul Van Loey, blokfluiten) - Antwerpen (Woensdagklanken) - Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 - 14:30 uur


DECEMBER 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-12-2019 - Sarah Jeffery - Weesp - City of Wesopa Theater, Herengracht 23 - 11:15 uur
  • 01-12-2019 - Black Pencil (Black Pensil’s Best) - Groningen - Lutherse Kerk, Haddingestraat 23 - 14:00 uur
  • 07-12-2019 - Camerata Trajectina (Fraaie Deuntjes) - Amsterdam - Noorderkerk, Noordermarkt 44 - 14:00 uur
  • 08-12-2019 - Camerata Trajectina (Fraaie Deuntjes) - Bredevoort - Sint Joriskerk, Markt 3 - 15:00 uur
  • 13-12-2019 – Musica miniatura (Magda de Jong) – Gouda (Gouda bij kaarslicht) – Sint Joostkapel, Lage Gouwe 134 – 14:30 uur
  • 14-12-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene - Boxtel - Protestantse Kerk, Clarissenstraat 18 - 16:00 uur
  • 15-12-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Delight in Musicke) - Amsterdam - Koepelkerk, Kattengat 2 - 16:00 uur
  • 15-12-2019 - Marianta - Leiden - Het Leids Weverhuis, Middelstegracht 143 - 's middags
  • 18-12-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Kerstconcert) - Utrecht - Gertrudiskapel, Willemsplantsoen 1c - 20:15 uur

België

  • 13-12-2019 - Paul Rans Ensemble (Paul Van Loey, blokfluiten, kerstconcert) - Ossel, Merchtem - Sint-Jan Baptistkerk, Kasteelstraat 39 - 20:00 uur
  • 13-12-2019 - RedHerring (Patrick Denecker, Ruth van Killegem) - Gent - Muziekcentrum de Bijloke, Jozef Kluyskensstraat 2 - 20:00 uur


2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

België

  • ...


Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl