BLOKFLUITCONCERTEN

Om een goed overzicht te krijgen van concerten van blokfluitensembles en andere muziekgroepen waar een blokfluitspeler in meespeelt, zijn wij begonnen met het inventariseren van de groepen en hun concerten in Nederland en Belgi๋. Zo kan iedereen zien of er bij hem of haar in de buurt een interessant concert wordt gegeven.
Klik op de link naar de betreffende groep of neem contact op met de concertzaal voor meer informatie over het concert.
Wil je een concert of een nieuwe groep opgeven, stuur dan een e-mailbericht naar de redactie: Herman Kaldewaij, e-mailadres: hermank@blokmuz.nl.


OKTOBER 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 04-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Balk - It Breah๛s (Muziek aan de Luts), Van Swinderenstraat 6 - 20:30 uur
  • 04-10-2019 – Erik Bosgraaf (met Noord Nederlands Orkest) – Leeuwarden – Neushoorn, Ruiterskwartier 41 – 20:45 uur
  • 05-10-2019 – Trio Het Ongerief (Lydia Nagel) – Lisse (gluren bij de buren) – Politiebureau, Heereweg 306 – 13:50 uur, 15:30 uur en 16:20 uur
  • 05-10-2019 – Ensemble Rossignol (Zoon van Maria) – Roermond – Kapel in ‘t Zand, Parklaan 1 – 15:00 uur
  • 05-10-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Delight in musicke) - Ede - Edesche Concertzaal, Amsterdamseweg 9 - 20:00 uur
  • 05-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Baarn - Paaskerk, Oude Utrechtse weg 4 - 20:15 uur
  • 06-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Harlingen - Doopsgezinde kerk, Zoutsloot 50 - 12:00 uur
  • 06-10-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Wijk aan Zee - Julianakerkje, Voorstraat - 12:30 uur
  • 06-10-2019 - Brisk Recorder Quartet (Brisk speelt Bach) - Emmen - Grote Kerk, Schoolstraat 5 - 15:00 uur
  • 10-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Zeist - Kerk Evangelische Broedergemeente, Zusterplein 12 - 20:00 uur
  • 11-10-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Middelburg - Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat 14 - 20:00 uur
  • 11-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Maastricht - Theater aan het Vrijthof, Bovenzaal, Vrijthof 47 - 20:30 uur
  • 12-10-2019 – Cohda Kwartet (Fier!) – Den Bosch – Azijnfabriek, Bethaniestraat 4 – 12:30 uur
  • 12-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Veenendaal - Westerkerk, Goudvink 2 - 16:00 uur
  • 12-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 16:00 uur
  • 12-10-2019 - Cambiamento Musicale - Gouda - Sint Janskerk, Achter de kerk 2 - 20:00 uur
  • 13-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Lelystad - Agora Theater, Agorabaan 12 - 11:00 uur
  • 13-10-2019 – Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyaschaya) – Hoorn – Schouwburg Het Park, Westerdijk 4 – 11:30 uur
  • 13-10-2019 - Erik Bosgraaf (Met Cordevento) - Ruurlo - Theaterzaal Kulturhus, Nieuwe Weg 5 - 15:00 uur
  • 13-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 20:15 uur
  • 15-10-2019 - Les Corps Eloquents (Julien Martin) - Rotterdam - Laurenskerk, Grotekerkplein 15 - 20:30 uur
  • 16-10-2019 – Altegaer (Marita Kruijswijk) – Wolvega – De Rank, Kerkstraat 49 – 14:00 uur
  • 18-10-2019 – Cohda Kwartet (Fier!) – Peize – Dorpskerk, Kerkstraat 2 – 20:00 uur
  • 18-10-2019 – Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) – Utrecht – Pieterskerk, Pieterskerkhof 3 – 20:15 uur
  • 19-10-2019 – Cambiamento Musicale – Bergambacht – De Tulp, Burgmeester Huibrechtstraat 2 – 16:00 uur
  • 19-10-2019 - Ensemble Odyssee (Les Caract่res de la Danse; CD-presentatie) - Amsterdam - De Duif, Prinsengracht 756 - 20:15 uur
  • 19-10-2019 – Brisk Recorder Quartet (Can็ใo ) – Buren – Sint Lambertuskerk (kaarslichtconcert), Markt 4 – 20:15 uur
  • 20-10-2019 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Melderslo - Museum de Locht, Broekhuizerdijk 16d - 14:00 uur
  • 20-10-2019 – Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyaschaya) – Brummen – Oude Kerk, Kerkstraat 17 – 15:30 uur
  • 22-10-2019 - Erik Bosgraaf (met Trio Cordevento) - Heeswijk-Dinther – Kasteel Heeswijk, Kasteel 4 – 20:30 uur
  • 24-10-2019 – Vicente Parrilla (met Marํa Gonzแlez, orgel) – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Theaterzaal, Oosterdokskade 151 – 13:00 uur
  • 24-10-2019 – The Counterpoints (medewerking boekpresentatie) – Dordrecht – Vrije Evangelische Gemeente, S.M. Hugo van Gijnweg 12 – 14:30 uur
  • 24-10-2019 – Verena Barie – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Ensemblezaal, Oosterdokskade 151 – 15:15 uur
  • 24-10-2019 - The Royal Wind Music (De Sinaasappelhof, ORDA-2019) - Amsterdam - Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 - 20:15 uur
  • 25-10-2019 – Pierre Hamon (en anderen) – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 – 13:00 uur
  • 25-10-2019 – Kyuri Kim – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 – 16:30 uur
  • 25-10-2019 – S้bastien Marq (met Accademia dei Dissonanti) – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 – 20:15 uur
  • 26-10-2019 – Daniel Scott (met Sebasten Mitra, clavecimbel) – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 – 11:00 uur
  • 26-10-2019 – Carole et Brullare – Gouda (Zotte zaterdag) – Door het centrum tot achter de Waag, Markt 35 – 11:00 tot 17:00
  • 26-10-2019 – Helma Hartman (met Els van der Burg en VoetFolk) – Gouda (Zotte zaterdag) – Zotte Intocht vanaf het Erasmusplein via de Markt naar de Waag – 12:00 tot 17:00
  • 26-10-2019 - Blokfluitschool Magda de Jong - Gouda (Zotte zaterdag) - Centrum Gouda - van 13:00 uur tot 16:00 uur
  • 26-10-2019 – Susanna Borsch (Susie, tell me a storie!) – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Blue Note, Oosterdokskade 151 – 13:15 uur
  • 26-10-2019 - Black Pencil (Totaliter Aliter) - Amsterdam - Noorderkerk, Noordermarkt 44 - 14:00 uur
  • 26-10-2019 - The Counterpoints (Thomas Triesschijn) - Woudrichem - Johannes Nepomukkerk, Vissersdijk 15 - 20:00 uur
  • 26-10-2019 - Duo Alicante (Afscheid) - Ter Idzard - Kerk ter Idzard, Idzardaweg 61 - 20:00 uur
  • 26-10-2019 – Tali Rubinstein – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Blue Note, Oosterdokskade 151 – 20:15 uur
  • 27-10-2019 – Parandrus Consort – Amsterdam (ORDA-2019) – Conservatorium, Sweelicnkzaal, Oosterdokskade 151 – 14:45 uur
  • 27-10-2019 – P.C. Recorder Players (in samenwerking met Oss Vocaal Ensemble) – Oss – Sint-Jozefkerk, Oude Molenstraat 8 – 15:00 uur
  • 27-10-2019 - The Royal Wind Music (en vrienden) - Amsterdam (slot ORDA-2019) - Conservatorium, Bernard Haitinkzaal, Oosterdokskade 151 - 15:30 uur
  • 27-10-2019 - Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) - Zaandijk - Museum Honig Breethuis, Lagedijk 80 - 16:00 uur

Belgi๋

  • 05-10-2019 - RedHerring (Patrick Denecker, Ruth van Killegem) - Hoogstraten, Antwerpen (Festival van Vlaanderen) - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur.
  • 13-10-2019 - Folkrockband Et Encore - Saint Ghislain (Festival Interceltique) - Hal de Maintenance de Tertre, Rue de Chi่vres 17 - 13:30 uur
  • 13-10-2019 – Duo NoordWest – Watermaal Bosvoorde (Brussel) – “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 – 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 17-10-2019 – Ensemble Apsara (Tomma Wessel, Katelijne Lanneau en Ines Rasbach) – Gent – Miry concertzaal, Biezekapelstraat 9 – 20:00 uur
  • 24-10-2019 - RedHerring (Patrick Denecker, Ruth van Killegem) - Antwerpen - AMUZ, Kammenstraat 81 - 21:00 uur.
  • 26-10-2019 – Bob, Frank en Zussen – Berchem – Caf้ Rood-Wit, Generaal Drubbelstraat 42 – 20:00 uur


NOVEMBER 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-11-2019 – Blokfluitkwartet Capriola (met Rodyan van de Brink, orgel) – Elburg – Museum Elburg, Kloosterkapel, Jufferenstraat 6 – 20:00 uur
  • 02-11-2019 – Helma Hartman (Hadewig Piperken Berentsdochter) – Alphen aan de Rijn – Archeon (Mooi van Buiten= Mooi van Binnen), Archeonlaan 1 – vanaf 10:00 uur
  • 03-11-2019 – Helma Hartman (Hadewig Piperken Berentsdochter) – Alphen aan de Rijn – Archeon (Mooi van Buiten= Mooi van Binnen), Archeonlaan 1 – vanaf 10:00 uur
  • 03-11-2019 - Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthovแ) - Amsterdam - Thomaskerk, Prinses Irenestraat 36 - 10:30 uur
  • 03-11-2019 – Erik Bosgraaf solo – Den Bosch (November Muziekfestival, kunstmuziekroute) – Museum Slager, Choorstraat 8 – 14:00 uur ่n 15:00 uur
  • 03-11-2019 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Appelscha - OlmenEs, Beatrixoord 1 - 15:00 uur
  • 03-11-2019 – Ronald Moelker blokfluit met Niels Bijl saxofoon – Twekkelo – Johanneskerkje, Twekkelerweg 110 – 16:00 uur
  • 08-11-2019 - Camerata Trajectina (Vive le Geus!) - Middelburg - Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat 14 - 19:30 uur
  • 08-11-2019 – Ensemble En Suite (Amor? Amour! Love? Liefde!) – Apeldoorn – Goede Herderkerk, Asselsestraat 199 – 20:00 uur
  • 09-11-2019 - Ton Le Coultre (Muziekmiddag optredens alle leerlingen) – Peize – Studio Bon Ton, Lageweg 6 – 15:30 uur
  • 09-11-2019 - Ambigu #1: Ensemble Gamut! (Juho Myllylไ: blokfluiten) - Amsterdam - Museum 't Kromhout, Hoogte Kadijk 147 - 20:00 uur
  • 10-11-2019 – Ensemble En Suite (Amor? Amour! Love? Liefde!) – Voorst – Dorpskerk, Schoolstraat 160 – 15:00 uur
  • 10-11-2019 – The Scroll Ensemble (workshops en concert) – Rotterdam – Casa des Flores, Zwarte Janstraat 56 – workshops: 15:00 uur, concert 20:00 uur
  • 14-11-2019 - SQUARETET (Sarah Jeffery, Emily Bannister, Susanna Borsch, Dod๓ Kis) – Amsterdam – Splendor, Nieuwe Uilenburgerstraat 116 – 20:30 uur
  • 16-11-2019 - Duo Passionate (Magda de Jong) - Waddinxveen - Remonstrantse Kerk, Zuidkade 59 - 16:00 uur
  • 16-11-2019 – Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) – Lisse – ’t Huys Dever, Heereweg 349A – 20:00 uur
  • 16-11-2019 - Brisk Recorder Quartet (Can็ใo) - Tholen - Oude Stadhuis, Hoogstraat 12 - 20:15 uur
  • 17-11-2019 – Sonja Gruijs (met Collegium Delft, cantatedienst) – Schiedam – Grote of Sint Janskerk, Lange Kerkstraat 37 – 10:00 uur
  • 17-11-2019 - Brisk Recorder Quartet (Can็ใo) - Sluis - Raadzaal Belfort, Groote Markt 1 - 11:00 uur
  • 17-11-2019 – Jong Barok (Eline Fung Fen Chun en Jasperina Verheij) – Zoetermeer – Stadstheater, Kleine Zaal, Theaterplein 10 – 11:45 uur
  • 17-11-2019 - Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) - Waalre - Willibrorduskerk, Oude Torenstaat 2 - 15:00 uur
  • 17-11-2019 – Lucie Horsch (met met Alexandra Nepomnyashchaya) – Noordgouwe – Driekoningenkerk, Ring 1 – 15:00 uur
  • 21-11-2019 – The Counterpoints (Thomas Triesschijn) – Amsterdam (Dijkstra Fellowship Soir้e) – Scheepvaartmuseum, Kattenburgerplein 1 – 19:30 uur
  • 22-11-2019 – Lucie Horsch (met Ludwig en Cecilia Bernardini) – Aduard – Abdij van Aduard, Burgemeester Seinenstraat 40 – 20:15 uur
  • 22-11-2019 – Camerata Trajectina (Het oor van Rembrandt!) – Ede – Edesche Concertzaal, Amsterdamse weg 9 – 20:15 uur
  • 23-11-2019 – Lucie Horsch (met LUDWIG en Cecilia Bernardini) – Amersfoort – Mari๋nhof, Kleine Haag 2 – 16:00 uur
  • 23-11-2019 - Ronald Moelker blokfluit, Niels Bijl saxofoon, Liga Vilmane orgel - Delden - Oude Blasius, Kerkplein 3 - 19:30 uur
  • 23-11-2019 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Leeuwarden - Grote of Jacobijnerkerk, Jacobijnerkerkhof 95 - 20:00 uur
  • 24-11-2019 – Lucie Horsch (met LUDWIG en Cecilia Bernardini) – Utrecht – TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11 – 11:00 uur
  • 24-11-2019 - Brisk Recorder Quartet (Can็ใo) - Dalmsholte (Ommen) - Het Muziekgebouw, Goosdijk 5 - 15:00 uur
  • 24-11-2019 – Blokfluitensemble FEW – Ruinen – Mariakerk, Kloosterstraat 4 – 15:30 uur
  • 28-11-2019 – Ton Le Coultre (Muziekavond voor solisten en kleine groepjes) – Peize – Studio Bon Ton, Lageweg 6 – 20:00 uur
  • 29-11-2019 – Robert de Bree (met Luthers Bach ensemble en koor Tira๑a) – Loppersum – Petrus en Paulus kerk, Kerkpas 4 – 20:00 uur
  • 29-11-2019 – The Counterpoints (Thomas Triesschijn; CD-presentatie) – Amsterdam – Waalse kerk, Walenpleintje 159 – 20:15 uur
  • 30-11-2019 - Brisk Recorder Quartet (Geelvinck Wandelconcert) - Elburg - Museum Elburg, Jufferenstraat 8 - 11:00 uur ่n 14:30 uur
  • 30-11-2019 – Camerata Trajectina (Geelvinck Wandelconcert) – Elburg - Grote of Sint-Nicolaaskerk, Zuiderzeekerkstraat 1 – 11:00 uur ่n 14:30 uur
  • 30-11-2019 – Robert de Bree (met Luthers Bach ensemble en koor Tira๑a) – Groningen – Lutherse kerk, Haddingestraat 23 – 20:00 uur

Belgi๋

  • 06-11-2019 – Zefiro Torna (Lassus Grand Cru, Dimos de Beun, blokfluit) – Leuven – Predikherenkerk, Onze-Lieve-Vrouwstraat – 20:00 uur
  • 10-11-2019 - Katelijne Lanneau (blokfluit, Steven Mari๋n: zang en declamatie - Ellen Schaffraet: gotische harp - Marie Verstraete: vedel) - Terborg - Kasteel Wisch - 15:00 uur
  • 10-11-2019 – Bob, Frank en Zussen – Kalmthout – O*KA Cultuurcentrum, Kapellensteenweg 234 – 15:00 uur
  • 17-11-2019 - Ensemble Respiro (Benefietconcert) - Kortrijk - OC De Vonke, Lagaeplein 24 - 17:00 uur
  • 27-11-2019 - Paul Rans Ensemble (Paul Van Loey, blokfluiten) - Antwerpen (Woensdagklanken) - Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 - 14:30 uur
  • 29-11-2019 - Marie Verstraete (Middeleeuwse vedel en blokfluiten) en Ang้lique Greuter (zang) - Oordegem - Sint Martinuskerk - 20:00 uur


DECEMBER 2019 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-12-2019 - Sarah Jeffery - Weesp - City of Wesopa Theater, Herengracht 23 - 11:15 uur
  • 01-12-2019 - In๊s d'Avena & Claudio Ribeiro - Herkenbosch - Kasteel Daelenbroek, Kasteellaan 2 - 12:15 uur
  • 01-12-2019 - Black Pencil (Black Pensil’s Best) - Groningen - Lutherse Kerk, Haddingestraat 23 - 14:00 uur
  • 01-12-2019 – Robert de Bree (met Luthers Bach ensemble en koor Tira๑a) – Vries – Sint-Bonifatiuskerk, Brink 3 – 15:00 uur
  • 07-12-2019 - Camerata Trajectina (Fraaie Deuntjes) - Amsterdam - Noorderkerk, Noordermarkt 44 - 14:00 uur
  • 08-12-2019 – Lucie Horsch (met LUDWIG en Cecilia Bernardini) – Amsterdam - Concertgebouw, Kleine Zaal, Concertgebouwplein 10 – 14:15 uur
  • 08-12-2019 - Camerata Trajectina (Fraaie Deuntjes) - Bredevoort - Sint Joriskerk, Markt 3 - 15:00 uur
  • 08-12-2019 – Bassano Quartet (The Classic Turn) – Zuidlaren – Nederlands Hervormde Kerk, Kerkbrink 3 – 15:00 uur
  • 13-12-2019 - Musica miniatura (Magda de Jong) - Gouda (Gouda bij kaarslicht) - Sint Joostkapel, Lage Gouwe 134 - 14:30 uur
  • 13-12-2019 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (Delight in Musicke) – Peize – Dorpskerk, Kerkstraat 2 – 20:15 uur
  • 14-12-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene - Boxtel - Protestantse Kerk, Clarissenstraat 18 - 16:00 uur
  • 15-12-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Delight in Musicke) - Amsterdam - Koepelkerk, Kattengat 2 - 16:00 uur
  • 15-12-2019 – Radio Antiqua (Isabel Favilla) – Utrecht – Kasteel Slot Zuylen, Tournooiveld 1 – 16:00 uur
  • 15-12-2019 - Marianta - Leiden - Het Leids Weverhuis, Middelstegracht 143 - 's middags
  • 18-12-2019 - Ensemble Corona (Heleen Gerretsen met vocaal ensemble Larynx) - Den Haag, Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:45 uur
  • 18-12-2019 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Kerstconcert) - Utrecht - Gertrudiskapel, Willemsplantsoen 1c - 20:15 uur
  • 20-12-2019 – Blokfluitensemble FEW (met Andreascantorij) – Hattem – Andreaskerk, Markt 2 – 20:30 uur
  • 21-12-2019 – The Royal Wind Music (Kerstconcert met RWM academy) – Amsterdam – Amstelkerk, Amstelveld 10 – 20:15 uur
  • 23-12-2019 – Thomas Triesschijn (met Holland Baroque, kerstspel) – Amsterdam – Muziekgebouw aan ‘t IJ, Piet Heinkade 1 – 15:00 uur ่n 19:30 uur
  • 24-12-2019 – Thomas Triesschijn (met Holland Baroque, kerstspel) – Amsterdam – Muziekgebouw aan ‘t IJ, Piet Heinkade 1 – 11:30 uur ่n 15:00 uur

Belgi๋

  • 01-12-2019 – Duo NoordWest – Watermaal Bosvoorde (Brussel) – “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 – 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 01-12-2019 - Marie Verstraete (Middeleeuwse vedel en blokfluiten) en Ang้lique Greuter (zang) - Pepingen - Abdijkerk Bellingen - 15:00 uur
  • 08-12-2019 – Ensemble Isabella (Fantastick love) – Aalst – Oude Stadhuis, feestzaal, Grote Markt 3 – 11:00 uur
  • 08-12-2019 – B-FIVE blokfluitconsort (In Search of Dowland) – Antwerpen – AMUZ, Kammenstraat 81 – 15:00 uur
  • 13-12-2019 - Paul Rans Ensemble (Paul Van Loey, blokfluiten, kerstconcert) - Ossel, Merchtem - Sint-Jan Baptistkerk, Kasteelstraat 39 - 20:00 uur
  • 13-12-2019 - RedHerring (Patrick Denecker, Ruth van Killegem) - Gent - Muziekcentrum de Bijloke, Jozef Kluyskensstraat 2 - 20:00 uur
  • 15-12-2019 – Patrick Denecker & Ruth Van Killigem – Antwerpen – Begijnhofkerk, Rodestraat 39 – 15:00 uur


2020 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-01-2020 - Black Pencil (Black Pencils Bests) - Breda - Theater Nieuwe Veste, Molenstraat 6 - 20:00 uur
  • 12-01-2020 - Robert de Bree - Wieringerwerf - Theater Cultuurschuur, Loggersplein 1 - 15:00 uur
  • 12-01-2020 - Brisk Recorder Quartet (Can็ใo) - Bredevoort - Sint Joriskerk, Markt 3 - 15:00 uur
  • 12-01-2020 - The Royal Wind Music (Norton Bodega wijnconcert) - Den Haag - Nieuwe kerk, Spui 175 - 16:00 uur
  • 14-01-2020 - In๊s d'Avena (met Concerto K๖ln: opera Rodelinda) - Amsterdam - Nationale Opera & Ballet, Amstel 3 - 19:00 uur
  • 16-01-2020 - In๊s d'Avena (met Concerto K๖ln: opera Rodelinda) - Amsterdam - Nationale Opera & Ballet, Amstel 3 - 19:00 uur
  • 19-01-2020 - In๊s d'Avena (met Concerto K๖ln: opera Rodelinda) - Amsterdam - Nationale Opera & Ballet, Amstel 3 - 19:00 uur
  • 21-01-2020 - In๊s d'Avena (met Concerto K๖ln: opera Rodelinda) - Amsterdam - Nationale Opera & Ballet, Amstel 3 - 19:00 uur
  • 23-01-2020 - In๊s d'Avena (met Concerto K๖ln: opera Rodelinda) - Amsterdam - Nationale Opera & Ballet, Amstel 3 - 19:00 uur
  • 24-01-2020 - Brisk Recorder Quartet (Altijd over de liefde) - Bergen aan Zee - Vredeskerkje, Kerkstraat 21 - 20:00 uur
  • 25-01-2020 - Brisk Recorder Quartet (Altijd over de liefde) - Heemstede - Oude Kerk, Achterweg 19A - 20:15 uur
  • 26-01-2020 - In๊s d'Avena (met Concerto K๖ln: opera Rodelinda) - Amsterdam - Nationale Opera & Ballet, Amstel 3 - 19:00 uur
  • 28-01-2020 - In๊s d'Avena (met Concerto K๖ln: opera Rodelinda) - Amsterdam - Nationale Opera & Ballet, Amstel 3 - 19:00 uur
  • 31-01-2020 - Erik Bosgraaf (met het Residentie Orkest) - Den Haag - Paard van Troje, Prinsegracht 12 - 20:15 uur
  • 02-02-2020 – Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) – Kollum – Sint Maartenskerk, Voorstraat 39 – 19:30 uur
  • 07-02-2020 – Saskia Teunisse – Bodegraven – Kunstcaf้ Evertshuis, Julianastraat 4 – 20:30 uur
  • 08-02-2020 - Dapper's Delight - Zwaag - Folk Cafe Hoorn, De Plataan, Pastoor Nuijenstraat 1 - 2x 35 minuten + samenspeelsessie (tijden volgen)
  • 09-02-2020 - The Royal Wind Music (Aan het Sinaasappelhof) - Blokzijl - Grote Kerk, Brouwerstraat 11 - 15:30 uur
  • 09-02-2020 – Vredeborch TrioVredeborch Trio (Pauline Schenkelaars) – Houten – Theater aan de Slinger, Foyer, Der Slinger 40 – 15:30 uur
  • 12-02-2020 – leerlingenoptredens met ensembles Inizio en Continuo van Hilde de Wolf – Delft – De VAK in OPEN, Vesteplein 100 – 19:15 uur
  • 13-02-2020 – leerlingenoptredens met ensembles Inizio en Continuo van Hilde de Wolf – Delft – De VAK in OPEN, Vesteplein 100 – 19:15 uur
  • 13-02-2020 - Erik Bosgraaf (met Philharmonie Zuidnederland) - Eindhoven - Muziekgebouw, Heuvel 140 - 20:15 uur
  • 13-02-2020 – Ensemble Odyssee (Les Caract่res de la dance. CD presentatie) – Diemen – Schuilkerk De Hoop, Hartveldseweg 23 – 20:15 uur
  • 14-02-2020 - Brisk Recorder Quartet (Altijd over de liefde) - Breda - De Nieuwe Veste, Molenstraat 6 - 20:15 uur
  • 14-02-2020 – Ensemble Odyssee (Les caract่res de la dance) – Den Haag – Lutherse Kerk, Lutherse Burgwal 7 – 20:15 uur
  • 15-02-2020 - Brisk Recorder Quartet (Altijd over de liefde) - Waddinxveen - Remonstrantse Kerk, Zuidkade 59 - 20:00 uur
  • 15-02-2020 – Ensemble Odyssee (Les Caract่res de la dance) – Maassluis – Grote Kerk, Kerkplein 2 – 20:00 uur
  • 15-02-2020 - Erik Bosgraaf (met Philharmonie Zuidnederland) - Tilburg - Concertzaal, Louis Bouwmeesterplein 1 - 20:30 uur
  • 16-02-2020 – Ensemble Odyssee (…with proper Graces) – Hellevoetsluis – Cultureel centrum Kerk aan de Ring, Ring 2 – 12:00 uur
  • 16-02-2020 - The Scroll Ensemble (kijk op Fairy Queen, inclusief diner) - Utrecht - Restaurant Utrechtse Schouwburg, Lucas Bolwerk 24 - 19:00 uur
  • 21-02-2020 – Duo Upon the Wind (Sabine d'Hont) – Santpoort-Noord – Mosterdzaadje, Kerkweg 29 – 20:00 uur
  • 21-02-2020 - Brisk Recorder Quartet (Altijd over de liefde) - Bussum - Spieghelkerk, Nieuwe ’s-Gravelandseweg 34 - 20:15 uur
  • 23-02-2020 - Brisk Recorder Quartet (Altijd over de liefde) - Nederhorst Den Berg - Jagthuis, Middenweg 88 - 15:30 uur
  • 24-02-2020 - Brisk Recorder Quartet (Altijd over de liefde) - Laren - Rosa Spier Huis, Esseboom 2 - 20:00 uur
  • 29-02-2020 – Erik Bosgraaf (met Leeuwarder Madrigaalkoor) – Leeuwarden – Grote Kerk, Bredeplaats 4 – 20:00 uur
  • 01-03-2020 - Brisk Recorder Quartet (Can็ใo) - Vries - Bonifatiuskerk, Brink 3 - 15:00 uur
  • 08-03-2020 - Thiemo Wind en Saskia Coolen - ’s Hertogenbosch (Jacob van Eyckdag) - Willem Twee Concertzaal, Prins Bernhardlaan 4 - 11:00 uur
  • 08-03-2020 - Brisk Recorder Quartet (met Saskia Coolen) - ’s Hertogenbosch (Jacob van Eyckdag) - Willem Twee Concertzaal, Prins Bernhardlaan 4 - 13:30 uur
  • 13-03-2020 – Cohda Kwartet – Leegkerk (Groningen) – Kerk, Leegeweg 38 – 20:00 uur
  • 19-03-2020 – Ton Le Coultre (Muziekavond voor solisten en kleine groepjes) – Peize – Studio Bon Ton, Lageweg 6 – 20:00 uur
  • 20-03-2020 – Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) – Huizum, Leeuwarden – Dorpskerk, Huizum Dorp 67 – 17:00 uur
  • 20-03-2020 - leerlingen In๊s d'Avena (’t Huis te Poort Lab) - Schiedam - Oud-Katholieke Kerk ’t Huis te Poort, Dam 30 - 20:15 uur
  • 29-03-2020 - Brisk Recorder Quartet (Can็ใo) - Waddinxveen - Remonstrantse Kerk, Zuidkade 59 - 15:00 uur
  • 29-03-2020 – Blokfluitensemble FEW (Medewerking 'Zingen onder de Peperbus') – Zwolle – Onze Lieve Vrouwe Basiliek, Ossenmarkt 25 – 16:30 uur
  • 29-03-2020 – Black Pencil – Mook – Kerk H. Antonius Abt, Kerkstraat 1 – 20:00 uur
  • 01-04-2020 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 18:00 uur
  • 02-04-2020 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 18:00 uur
  • 03-04-2020 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 18:00 uur
  • 04-04-2020 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 18:00 uur
  • 05-04-2020 - Bassano Quartet - Wesepe - Nicolaaskerk, Dominee E. Kreikenlaan 3 - 15:00 uur
  • 05-04-2020 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 19:00 uur
  • 06-04-2020 – leerlingenoptredens van Hilde de Wolf – Pijnacker – Ontmoetingskerk, Klapwijkseweg 91 – 19:00 uur
  • 15-04-2020 - Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthovแ) - Den Haag - Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:45 uur
  • 15-04-2020 – Ton Le Coultre (Muziekavond blokfluitgroepen) – Peize – Kerk van Peize , Kerkstraat 2 – 20:15 uur
  • 17-04-2020 - Ambigu #3: Ugly Pug (Juho Myllylไ: blokfluiten) - Amsterdam - Museum 't Kromhout, Hoogte Kadijk 147 - 20:00 uur
  • 18-04-2020 - Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthovแ) - Hendrik Ido Ambacht - Dorpskerk, Kerkplein 13 - 16:00 uur
  • 18-04-2020 - Camerata Trajectina (Vive le Geus!) - Maassluis - Grote Kerk, Kerkplein 2 - 20:00 uur
  • 19-04-2020 - Barokensemble Giardino Musicale (Eva Harmuthovแ) - Den Bosch - Kapel Jeroen Bosch Ziekenhuis, Henri Dunantstraat 1 - 15:00 uur
  • 19-04-2020 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (Delight in Musicke) – Muiderberg – Kerk aan Zee, Kerkpad 2 – 15:00 uur
  • 19-04-2020 – Ensemble Rossignol (Moeder van Jezus) – Sambeek – Het Kloosterhuis, Grotestraat 71 – 16:00 uur
  • 03-05-2020 – Ensemble Rossignol (Moeder van Jezus) – Vreden, Duitsland (vlak bij Groenlo) – Barockkirche Zwillbrock, Zwillbrock 9 – 16:30 uur
  • 10-05-2020 - Brisk Recorder Quartet (Geelvinck Wandelconcert) - Den Haag - Pulchri Studio, lange Voorhout 15 - 11:00 uur ่n 13:30 uur
  • 16-05-2020 – Ton Le Coultre (Uitvoering allen) – Peize – Kerk van Peize, Kerkstraat 2 – 16:00 uur
  • 17-05-2020 – Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) – Amsterdam – Oosterkerk, Kleine Wittenburgerstraat 1 – 12:00 uur
  • 22-05-2020 – Radio Antiqua (Isabel Favilla) – Schiedam – Oud-Katholieke Kerk ’t Huis te Poort, Dam 30 – 20:15 uur
  • 13-06-2020 - Ambigu #4: Contactus (Juho Myllylไ: blokfluiten) - Amsterdam - Museum 't Kromhout, Hoogte Kadijk 147 - 20:00 uur
  • 14-06-2020 - Ensemble Corona (Heleen Gerretsen met vocaal ensemble Larynx) - Amsterdam, Concertzaal Museum De Hermitage, Amstel 51 – 14:00 uur
  • 20-06-2020 – Leerlingen van Flauto Nuovo (Muziek/Schilderfeest) – Foudgum – tuin, bos en land, Kolkreed 1 – 14:00 uur
  • 22-07-2020 – Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) – Oostkapelle – Dorpskerk, Waterstraat 2 – 20:00 uur
  • 14-11-2020 - Cambiamento Musicale - Oosterbeek - de Herberg, Pietersbergseweg 19 - 14:30 uur
  • 14-02-2021 – Ensemble Rossignol (Ik zou zo graag…) – Workum (Workum klassiek) – Doopsgezinde kerk, Noard 102 – 15:00 uur

Belgi๋

  • 19-01-2020 – Trio ArgiminA (Nadia Bierinckx) – Willebroek - Plazarama, Overwinningsstraat 133 – 10:30 uur
  • 19-01-2020 – Patrick Denecker (en anderen: Bach in Kleur) – Bouge – Bedevaartskerk, Rue du Grand Feu 37 – 17:00 uur
  • 26-01-2020 – Patrick Denecker (en anderen: Bach in Kleur) – Antwerpen – Begijnhof, Rodestraat 39 – 15:00 uur
  • 09-02-2020 – Duo NoordWest – Watermaal Bosvoorde (Brussel) – “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 – 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 13-02-2020 – Zefiro Torna (Balsam, Jowan Merckx, blokfluiten) – Gent – Muziekcentrum De Bijloke, Jozef Kluyskensstraat 2 – 20:00 uur
  • 08-03-2020 – Patrick Denecker (en anderen: Bach/Dieupart) – Antwerpen – Begijnhof, Rodestraat 39 – 15:00 uur
  • 19-03-2020 – Ensemble Respiro – Marke – Ontmoetingscentrum, Hellestraat 6 – 20:00 uur
  • 22-03-2020 – Duo NoordWest – Watermaal Bosvoorde (Brussel) – “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 – 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 06-04-2020 – Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) – Leuven – Stuk Kunstencentrum, Naamsestraat 96 – 14:30 uur
  • 03-05-2020 – La Roza Enflorese (Bernard Mouton) – Jette – Abdij van Dielegem, Jan Tiebackxstraat 14 – 11:00 uur
  • 10-05-2020 – Duo NoordWest – Watermaal Bosvoorde (Brussel) – “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 – 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 24-05-2020 – IJ Space (Yi-Chang Liang) – Brussel – Kunstencentrum Bozar, Bertouille Rotundazaal, Rue Ravenstein 23 – 11:00 uur


Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl