BLOKFLUITCONCERTEN

Om een goed overzicht te krijgen van concerten van blokfluitensembles en andere muziekgroepen waar een blokfluitspeler in meespeelt, zijn wij begonnen met het inventariseren van de groepen en hun concerten in Nederland en België. Zo kan iedereen zien of er bij hem of haar in de buurt een interessant concert wordt gegeven.
Klik op de link naar de betreffende groep of neem contact op met de concertzaal voor meer informatie over het concert.
Wil je een concert of een nieuwe groep opgeven, stuur dan een e-mailbericht naar de redactie: Herman Kaldewaij, e-mailadres: hermank@blokmuz.nl.


APRIL 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-04-2018 - The Woodwind Jazz-Collection (Lucas Vis) - Koedijk - De Rietschoot, Saskerstraat 22 - 14:00
  • 04-04-2018 - Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) - Terneuzen - Scheldetheater, Westkolkstraat 16 - 20:00 uur
  • 05-04-2018 - Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Den Haag - Paleiskerk, Paleisstraat 8 - 20:15 uur
  • 06-04-2018 - Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) - Middelburg - Schouwburg Middelburg, Podium 23 - 20:00 uur
  • 06-04-2018 - Lucie Horsch (met Gelders orkest) - Apeldoorn - Grote Kerk, Loolaan 16 - 20:15 uur
  • 07-04-2018 - Blokfluitconcert in D (arr. S. Mommertz) van J.S. Bach Solisten, Domcantorij en barokorkest (o.a. Sascha Mommertz, blokfluit) - Utrecht - Domkerk, Achter de Dom 1 - 15:30 uur
  • 07-04-2018 – Aventure Ensemble (Martinusmuziek, slotpresentatie workshop) – Amsterdam – Waalse Kerk, Walenpleintje 159 – 16:00 uur
  • 07-04-2018 – Brisk Recorder Quartet (slotconcert workshopdag) – Zwijndrecht – Oude Kerk, Kerkstraat 49 – 19:30 uur
  • 07-04-2018 - Camerata Trajectina - 's-Heerenberg - Huis Bergh, Hof van Bergh 8 - 20:00 uur
  • 07-04-2018 - Lucie Horsch (met Gelders orkest) - Ede - Cultura, Molenstraat 45 - 20:15 uur
  • 07-04-2018 - Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) - Leiden - Theater Ins Blau, Haagweg 6 - 20:30 uur
  • 08-04-2018 - Lucie Horsch (met Gelders orkest) - Arnhem - Musis, Velperbuitensingel 25 - 11:00 uur
  • 08-04-2018 - Camerata Trajectina - Heeswijk-Dinther - Kasteel Heeswijk, Kasteel 4 - 12:00 uur
  • 08-04-2018 - Blokfluitensemble Het Lindeconsort - Hoek - Hervormde Kerk, Langestraat 6 - 16:00 uur
  • 08-04-2018 - Lagrime Consort (Les Goûts Réunis) - Amsterdam - Amstelkerk, Amstelveld 10 - 16:00 uur
  • 10-04-2018 - Camerata Trajectina - Muiden - Muiderslot, Herengracht 1 - 20:15 uur
  • 11-04-2018 - Camerata Trajectina - Maastricht - Sint-janskerk, Henric van Veldekeplein 1 - 20:30uur
  • 12-04-2018 - Camerata Trajectina - Westzaan - Zuidervermaning, Zuideinde 233 - 20:15 uur
  • 13-04-2018 - Magda de Jong, leerlingenconcert met “Fluitje van een cent” - Gouda - Johannes Calvijnschool, Dreef 200 - 19:00 uur
  • 13-04-2018 - Camerata Trajectina - Deventer - Penninckshuis, Brinck 89 - 20:15 uur
  • 14-04-2018 – Cohda Kwartet (Dingen die Swingen!) – Amersfoort – Boogkerk, Watersteeg 2 – 15:00 uur
  • 14-04-2018 – Sweelinck Blokfluitensemble – Drachten – Grote Kerk, De Drift 2 – 16:00 uur
  • 14-04-2018 - Camerata Trajectina - Emmeloord - Theater ‘t Voorhuys, Beursstraat 1 - 20:15 uur
  • 14-04-2018 - The Scroll Ensemble (met orgel en zang) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 20:15 uur
  • 15-04-2018 - Blokfluittrio Aquil'AlterA - Terborg - Kasteel Wisch, Wisch 4 - 15:00 uur
  • 15-04-2018 - Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) - Ommen - Muziekgebouw Dalmsholte, Goosdijk 5 - 15:00 uu
  • 15-04-2018 - Camerata Trajectina - Haarlem - Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 - 16:00 uur
  • 16-04-2018 - Red Rose Four (The King, his Passion and his Grave) - Hendrik-Ido-Ambacht - Hervormde Dorpskerk, Kerkplein 13 - 16:00 uur
  • 16-04-2018 - Camerata Trajectina - Rotterdam - Laurenskerk, Grotekerkplein 15 - 20:30 uur
  • 17-04-2018 – Blokfluitensemble Vento Fresco – Huizum (Leeuwarden) – Dorpskerk, Dorp 67 – 17:00 uur
  • 20-04-2018 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Appelscha - woonzorgcentrum Riemsoord, Riemsoord 140 - 14:00 uur
  • 20-04-2018 – Sweelinck Blokfluitensemble – Huizum (Leeuwarden) – Dorpskerk, Dorp 67 – 17:00 uur
  • 20-04-2018 - Teun & Teun (Teun Wisse) - Middelburg - Sint Augustinuskerk, Zuidsingel 70 - 20:00 uur
  • 21-04-2018 – Blokfluitensemble FEW (met Wierdens Mannenkoor) – Wierden – Gereformeerde Kerk, Spoorstraat 5-7 – 20:00 uur
  • 21-04-2018 - Brisk Recorder Quartet (met Greetje Bijma en Guus Janssen) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 20:15 uur
  • 22-04-2018 - PC Recorder Players ('Lente Klanken' renaissance en barokconcert) - Heeswijk-Dinther - Kasteel Heeswijk, Kasteel 4 - 12.00 uur
  • 22-04-2018 - Brisk Recorder Quartet (met Greetje Bijma, Geelvinck wandelconcert) - Leeuwarden - Fries Museum, Wilhelminaplein 92 - 11:00 uur èn 14:30 uur
  • 22-04-2018 - Camerata Trajectina (Geelvinck wandelconcert) - Leeuwarden - Old Burgerweeshuis, Nieuwestad 108 - 11:00 uur èn 14:30 uur
  • 22-04-2018 - Muziekstel (Paul van der Voort) - Heerenveen - Huize Voormeer, Heideburen 97 - 15:00 uur
  • 22-04-2018 - Irene Sorozábal Moreno (met anderen) - Utrecht (Gaudeamus sessies 19#) - Muziekhuis Utrecht, Loevenhoutsedijk 301 - 16:00 uur
  • 23-04-2018 - Voorspeelavond leerlingen van Hilde de Wolf – Pijnacker – Muziekschool Pijnacker, Basisschool de Schatkaart, Groen van Prinstererlaan 1 – 19:00 uur
  • 25-04-2018 - Ton Le Coultre - Muziekavond blokfluitgroepen - Peize - Johannes de Doperkerk, Kerkstraat 2 - 20:00 uur
  • 27-04-2018 – Brisk Recorder Quartet (Ghostwall) – Amsterdam (Festival de Muze van Zuid) – Vondelkerk, Vondelstraat 120 – 15:00 uur
  • 29-04-2018 - Elecutio Consort (Anneke Hoekman en Tim Veldman) - Leek - Grand Café Borg Nienoord, Nienoord 1 - 14:30 uur
  • 29-04-2018 - The Modern Fish Quartet (Paulus Vis) - Oudorp (Alkmaar) - Cultuurcentrum “De Oever”, Amstelstraat 1 - 14:30 uur

België

  • 18-04-2018 - Ensemble Laterna Magica (“Face à Face”) - Nivelles - Waux-Hall, Centre Culturel, Place Albert 1er 1 - 15:00 uur
  • 29-04-2018 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL


MEI 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-05-2018 - Zefiro Torna (Dimos de Beun, blokfluit) - Enschede - Grote Kerk, Oude Markt 32 - 20:00 uur
  • 04-05-2018 – Duo passionate (Magda de Jong) – Gouda (bijeenkomst dodenherdenking) – Sint Joostkapel, Lage Gouwe 134 – 19:00 uur
  • 11-05-2018 - Duo Passionate (Magda de Jong) - Gouda - Sint Janskerk, Achter de kerk 16 - 20:00 uur
  • 12-05-2018 – Wronghel & Wei – Zierikzee – Zierkikzee 800, editie 2018, Kraanplein – 10:00 uur tot 17:00 uur
  • 12-05-2018 - Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) - Almere - Corriosia, Markt 43 - 20:30 uur
  • 13-05-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Eefde - Kapel op ‘t Rijsselt, Mettrayweg 25 - 11:30 uur
  • 19-05-2018 – Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) – Utrecht (Gaudeamus Sessie) – Muziekhuis, Loevenhoutsedijk 301 – 16:00 uur
  • 20-05-2018 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 18:00 uur
  • 21-05-2018 - Teun & Teun (Teun Wisse) - Olst - Kasteel Groot Hoenlo, Diepenveenseweg 1 - 15:00 uur
  • 21-05-2018 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 18:00 uur
  • 22-05-2018 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 18:00 uur
  • 23-05-2018 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 18:00 uur
  • 24-05-2018 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 19:00 uur
  • 25-05-2018 - Musica Miniatura (Magda de Jong) - Gouda - Agnietenkapel, Nieuwe Markt 100 - 14:00 uur èn 15:30
  • 25-05-2018 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 19:00 uur
  • 25-05-2018 - Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Schiedam - Oud-katholieke Kerk ’t Huis te Poort, Dam 30 - 20:15 uur
  • 26-05-2018 - Black Pencil (Prix Annelies de Man) - Amsterdam - Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 - 19:00 uur
  • 27-05-2018 – Blokfluitensemble Flûtes à Lek – Culemborg – Oud–Katholieke Kerk, Varkensmarkt 18–20 – 10:00 uur
  • 27-05-2018 – Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) – Jukwerd (Festival Terug naar het begin) – Jukwerderweg – 14:00 uur èn 16:00 uur
  • 27-05-2018 – Brisk Recorder Quartet (Ghostwall) – Amsterdam (Muze van Zuid) – Vondelkerk, Vondelstraat 120 – 15:00 uur

België

  • 03-05-2018 - Ensemble Isabella (Fantastic Love) - Wetteren - Cultuurcentrum Nova, Molenstraat 2b - 20:00 uur
  • 04-05-2018 - Ensemble Laterna Magica (“Haendel’s opera in chamber”) - Nivelles - Collégiale Sainte-Gertrude, Grand-Place - 20:00 uur
  • 04-05-2018 - Ensemble Isabella (Marie Verstraete, Fantasticke love) - Ertvelde (Evergem) - Stoepekapel - Kapelhof 1 - 20:00 uur
  • 05-05-2018 – Boreas (voorjaars–folkbal) – Knesselare – Gemeentelijke Feestzaal, Kloosterstraat 42 B – 20:00 uur
  • 06-05-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Bach vs Telemann) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rode Straat 39 - 15:00 uur
  • 06-05-2018 - Zefiro Torna (Dimos de Beun, blokfluit) - Tongeren - Cultureel Centrum De Velinx, Dijk 111 - 15:00 uur
  • 06-05-2018 – Folkrockband Et Encore – Ingelmunster (Labadouxfestival) – Festivalterrein, Trakelweg – 18:30 uur
  • 10-05-2018 – Boreas (Oostende voor Anker) – Oostende – Petrus en Paulusplein, 11:30 uur – Terras Vindictivelaan, 15:30 uur
  • 11-05-2018 – Boreas (Oostende voor Anker) – Oostende – Terras Vindictivelaan, 14:00 uur – Petrus en Paulusplein, 17:30 uur
  • 12-05-2018 - Tomma Wessel (met leerlingen) - Brugge (Take out Obrecht) - De Burg, Burgplein - 13:00 uur èn 18:00 uur
  • 17-05-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (A Song for all Seasons) - Bornem - Kerk Mariekerke, Omgangstraat 2 - 20:30 uur
  • 18-05-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (Our Final Favorites) - Antwerpen - AMUZ, Kammenstraat 81 - 12:00 uur
  • 18-05-2018 – Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) – Mortsel – Kaleidoscoop, Molenstraat 50 – 20:00 uur
  • 20-05-2018 – Boreas (Mariaprocessie) – Halle – Binnenstad Halle, Processieroute – 15:00 uur
  • 21-05-2018 – Ensemble Respiro (De verleiding van Venus) – Kortrijk (Sinksenfeesten) – Tuin Broelmuseum, Broelkaai 6 – 11:30 uur
  • 21-05-2018 – Ensemble Respiro (Dance with Playford) – Kortrijk (Sinksenfeesten) – Overbekeplein – 15:00 uur
  • 25-05-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (The Final Chapter) - Lommel - Sint Pietersbandenkerk, Kerkplein 1 - 20:15 uur
  • 27-05-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (The Final Chapter) - Zolder - Sint-Vincentiuskerk , Dorpsstraat 43 - 15:00 uur
  • 30-05-2018 – Ensemble Cannamella (De fantastische reis van een 17de-eeuwse edelman) – Antwerpen – Museum Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38 – 14:30 uur


JUNI 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 02-06-2018 - Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) - Heerenveen (Oranjewoudfestival) - Landgoed Oranjewoud, Lindelaan 1 - 13:00 uur èn 17:00 uur
  • 03-06-2018 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: “Händel in Italy”) – Oudorp – Witte kerkje De Terp, Kerklaan 4 – 15:00 uur
  • 03-06-2018 - The Royal Wind Music (Kijkje in de keuken van Nostre maistre et bon pere) - Amsterdam - Amstelkerk, Amstelveld 10 - 16:00 uur
  • 09-06-2018 - Erik Bosgraaf (Délices de France) - Heerenveen (Oranjewoudfestival) - landgoed Oranjewoud, Rabobank Paviljoen, Lindelaan 1 - 13:00 uur
  • 09-06-2018 - Flauto Nuovo (diplomaconcert) - Foudgum - Mariakerk, Piet Paaltjenspad 1 - 19:30 uur
  • 10-06-2018 - Victoria Nair Price (Hands-on blokfluit, kinderen leren blokfluittrucjes) - Heerenveen (Oranjewoudfestival) - landgoed Oranjewoud, ’t Proevertje, Lindelaan - 13:00 uur èn 17:00 uur
  • 10-06-2018 - Marianta ("Eruit of verzuipen!") - Metslawier - Doarpsstsjerke Metslawier, Tsjerkebuorren 7 - 15:00 uur
  • 16-06-2018 - Magda de Jong, Gerrieke Verheij, Stephan Esmeijer - Reeuwijk-Dorp - Dorpskerk, Kerkweg 2 - 15:00 uur
  • 17-06-2018 - Blokfluitkwartet Capriola - Loosduinen - Abdijkerk, Willem III straat 40 - 15:30 uur
  • 18-06-2018 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (Goldberg Variaties) – Dordrecht (Bachfestival) – Julianakerk, Mauritsweg 286 – 12:30 uur
  • 20-06-2018 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (met Lidy Blijdorp) – Dordrecht (Bachfestival) – Dordrechts Museum, Museumstraat 40 – 12:30 uur
  • 21-06-2018 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (met Klaartje van Veldhoven) – Dordrecht (Bachfestival) – Dordrechts Museum, Museumstraat 40 – 12:30 uur
  • 21-06-2018 – Black Pencil (Die Zauberföte) – Dordrecht – Kunstmin Dordrecht, Grote Zaal, Sint Jorisweg 76 – 20:30 uur
  • 22-06-2018 - Magda de Jong - Scheveningen - Kerk Gereformeerde Gemeente, Nieuwe Laantjes 120 - 20:00 uur
  • 22-06-2018 - Trio aXolot (medewerking Koerikoeloem) - Lelystad (Festival Sunsation) - Observatorium Robert Morris, Swifterringweg – 20:30 uur
  • 23-06-2018 - Kapriol'! (Friese en Nederlandse volkmuziek) - Norg - Brinkhof, Brink 1 - 11:00 tot 17:00 uur
  • 24-06-2018 - Lucie Horsch (met Residentieorkest) - Amsterdam - Concertgebouw, Grote Zaal, Concertgebouwplein 10 - 15:00 uur
  • 24-06-2018 – Cohda Kwartet (Dingen die Swingen!) – Zuid–Scharwoude – Kooger kerk, Koog 30 – 15:00 uur
  • 26-06-2018 - Inês d'Avena (met Amsterdam Baroque Orchestra) - Amsterdam - Waalse Kerk, Walenpleintje 159 - 17:00 uur
  • 30-06-2018 – Brisk Recorder Quartet (Canção) – Deventer (zaterdagmiddagconcerten) – Broederenkerk, Broederenstraat 18 – 15:00 uur
  • 30-06-2018 – Blokfluitensemble FEW – Harderwijk – Podium Plantagekerk, Stationslaan 136 – 16:00 uur
  • 30-06-2018 - Vrijstatig Volkje (Marita Kruijswijk) - Wommels - boerderij “De Stapert”, Hofkamp 2 - 17:30 uur

België

  • 02-06-2018 – Il Nostromo del Sogno (A chantar m’er) – Edegem – Sint-Antoniuskerk, Strijdersstraat 1 – 20:15
  • 02-06-2018 – Folkrockband Et Encore – Lendelede – Zaal Lindelei, Stationsstraat 21 – 20:30 uur
  • 03-06-2018 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 09-06-2018 - Folkrockband Et Encore - Staden - Cafe de Weunwaegne, Ieperstraat 166 - 20:30 uur
  • 15-06-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Pièces en concert à La Chambre du Roy) - Herentals - Sint-Catharinakerk, Begijnenstraat 19 - 20:00 uur


2e HALFJAAR 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 02-07-2018 - Erik Bosgraaf (met Jorrit Tammiga en Magosia Fiebig) - Utrecht - Flora’s Hof, Maliesingel 28 - 20:00 uur
  • 03-07-2018 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena, Handel in Italië) – Oudorp – Witte kerkje De Terp, Kerklaan 4 – 15:00 uur
  • 04-07-2018 – Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (The Final Chapter) – Retranchement – d’Ouwe Kerke, Dorpsstraat 16 – 20:15 uur
  • 05-07-2018 - La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: “Händel in Italy”) - Ouddorp - De Overkant, Dijkstelweg 33 - 20:00 uur
  • 05-07-2018 – Blokfluitensemble FEW (medewerking Goedenachtconcert) – Zutphen (Zomeracademie) – Walburgiskerk, Berkelkade 15A – 22:30 uur
  • 08-07-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Heiloo - Witte Kerk, Heerenweg 32 - 15:00 uur
  • 14-07-2018 - Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Schipluiden - Kerkje van ’t Woudt, ’t Woudt 25 - 20:00 uur
  • 21-07-2018 – Camerata Trajectina – ’s Graveland (WoNDeRFeel) – Landgoed Schaep en Burgh, Noordereinde 60, locatie Het Veld –14:15 uur
  • 22-07-2018 – Susanna Borsch (met slagwerk Den Haag) – ’s Graveland (WoNDeRFeel) – Landgoed Schaep en Burgh, Noordereinde 60, locatie Podium Ongehoord – 16:45 uur
  • 11-08-2018 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Barokconcerti, met Matthias Havinga) - Schipluiden - Kerkje van ‘t Woudt, ’t Woudt 25 - 20:00 uur
  • 14-08-2018 – Erik Bosgraaf (met Trio Cordevento) – Alkmaar (Lindegrachtconcerten) – Concertbrug bij Grand Café Het Gulden Vlies, hoek Lindegracht/Koorstraat, bij slecht weer St. Laurenskerk – 20:30 uur
  • 31-08-2018 - Ensemble Animé (Nelline van Liere, Gerlinde Neele) - Gouda - Sint-Janskerk, Achter de Kerk 16 - 19:30 uur
  • 08-09-2018 – Blokfluitensemble Flûtes à Lek – Culemborg (Open Monumentendag) – Oud–Katholieke Kerk, Varkensmarkt 18–20 – 11:00 uur
  • 22-09-2018 - Ensemble Odyssee (Musical Rivals) - Beek, bij Nijmegen - Sint Bartholomaeuskerk, Nieuwe Holleweg 2 - 20:15 uur
  • 30-09-2018 – Cohda Kwartet (Dingen die Swingen!) – Vries – Bonifatiuskerk, Brink 3 – 15:00 uur
  • 11-10-2018 – Erik Bosgraaf (met Philharmonie Zuidnederland) – Eindhoven – Klokgebouw Strijp-S, Klokgebouw 50 – 20:30 uur
  • 12-10-2018 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (Goldberg variaties) – Ede – Edesche Concertzaal, Amsterdamse weg 9 – 20:00 uur
  • 13-10-2018 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Ermelo - Oude Kerk, Putterweg 16 - 20:00 uur
  • 14-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Ede - Huis Kernhem, Kernhemseweg 7 - 12:00 uur
  • 14-10-2018 – Blokfluitensemble Flûtes à Lek – Maurik – O.L.V. Ten Hemelopnemingkerk, Buitenweg 5 – 15:00 uur
  • 17-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Den Haag - Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:45 uur
  • 18-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Den Bosch - Podium Azijnfabriek, Bethaniestraat 4 - 12:30 uur
  • 18-10-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Alphen aan de Rijn - Oudhoornse Kerk, Oudhoornseweg 90 - 20:15 uur
  • 21-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Eelde - Museum de Buitenplaats, Hoofdweg 76 - 14:00 uur
  • 21-10-2018 - Erik Bosgraaf (solo) - Eindhoven - Kazerne (Podium Klassiek), Paradijslaan 8 - 14:00 uur
  • 27-10-2018 – Magda de Jong (met Christiaan Ingelse) – Reeuwijk–Dorp – Dorpskerk, Kerkweg 2 – 16:00 uur
  • 27-10-2018 - Erik Bosgraaf (met Cordevento en anderen) - Heusen - Grote- of Catharijne kerk, Burchtstraat 2 - 20:00 uur
  • 04-11-2018 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena, Handel in Italië) – Schokland – Kerkje op Schokland, Middelbuurt 3 – 11:00 uur
  • 07-11-2018 – Ensemble Odyssee (Lecture–Recital) – Amsterdam – Goethe-instituut, Herengracht 470 – 20.00 uur
  • 07-11-2018 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena, Handel in Italië) – Muiden – Muiderslot, Herengracht 1 – 20:15 uur
  • 08-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Leusden - Dorpskerk, Arnhemseweg 75 - 20:15 uur
  • 08-11-2018 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena, Handel in Italië) – Westzaan – Zuidervermaning, Zuideinde 233 – 20:15 uur
  • 11-11-2018 – Blokfluitensemble FEW (medewerking kerkdienst) – ‘t Harde – Maranathakerk, Bovendwarsweg 2c – 09:30 uur
  • 18-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Kimswert - Laurentiuskerk, Greate Pierwei 11 - 15:30 uur
  • 25-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Wesepe, bij Olst (Ov.) - Nicolaaskerk, Dominee E. Kreikenlaan 3 - 15:00 uur
  • 25-11-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Bathmen - Dorpskerk, Kerkplein 3 - 15:00 uur
  • 29-11-2018 - Lucie Horsch (met Thomas Dunford) - Almelo - Theater Hof 88, Elisabethhof 4 - 20:00 uur
  • 01-12-2018 – Inês d'Avena – Dordrecht – Augustijnenkerk, Voorstraat 216 – 20:00 uur
  • 08-12-2018 - Carole et Brullare (Kerstconcert) - Twisk - Doopsgezinde Kerk de Vermaaning, Dorpsweg 149 K - 19:30 uur
  • 13-12-2018 - Erik Bosgraaf (met Trio Cordevento) - Enschede - Muziekcentrum, Noorderhagen 27 - 20:00 uur
  • 14-12-2018 – Magda de Jong (Kaarjesmiddagconcert Musica Miniatura) – Gouda – Sint Joostkapel, Lage Gouwe 134 – 14:30 uur
  • 15-12-2018 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena) – Utrecht – Tivoli Vredenburg (Handeldag), Vredenburgkade 11 – 14:00 uur
  • 15-12-2018 – Anna Stegmann (met La Risonanza) – Utrecht – Tivoli Vredenburg (Handeldag), Vredenburgkade 11 – 16:00 uur
  • 16-12-2018 – Erik Bosgraaf solo – Eindhoven (Podium Klassiek) – Kazerne, Paradijslaan 2-8 – 14:00 uur
  • 16-12-2018 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena) – Utrecht – Amsterdam (Handeldag) – Muziekgebouw, Grote Zaal, Piet Heinkade 1 – 14:00 uur
  • 16-12-2018 - Carole et Brullare (Kerstconcert) - Koog aan de Zaam - de Vermaaning, Lagerdijk 34 - 16:00 uur
  • 16-12-2018 – Anna Stegmann (met La Risonanza) – Amsterdam (Handeldag) – Muziekgebouw, Grote Zaal, Piet Heinkade 1 – 16:00 uur
  • 18-12-2018 - Marianta (Kerstprogramma) - Wolvega - Zalencentrum De Rank, Kerkstraat 49 - vanaf 19:45 uur
  • 21-12-2018 – Blokfluitensemble FEW (met Andreascantorij) – Hattem – Andreaskerk, Markt 2 – 20:30 uur
  • 22-12-2018 – Blokfluitensemble FEW (Volkskerstsamenzang) – Zwolle – Theater de Spiegel, Spinhuisplein 14 – 19:30 uur
  • 23-12-2018 – Blokfluitensemble FEW (Volkskerstsamenzang) – Zwolle – Theater de Spiegel, Spinhuisplein 14 – 12:00 uur, 15:30 uur èn 19:30 uur
  • 20-01-2019 – Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) – Den Bosch – Willem Twee concertzaal, Prins Bernhardstraat 4-6 – 20:00 uur
  • 13-02-2019 – Brisk Recorder Quartet (Brisk speelt Bach) – Enkhuizen – Dromedaris, Paktuinen 1 – 20:15 uur
  • 15-02-2019 – Goedhout-ensemble (met Anneke Hoekman) – Huizum (Leeuwarden) – Dorpskerk, Dorp 67 – 17:00
  • 16-03-2019 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Utrecht – Tivoli Vredenburg, Vredenburgkade 11 – 20:15 uur
  • 17-03-2019 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: “Naples 1759”) – Wijchen – Protestantse Kerk De Schakel, Paus Pius XIIstraat 85 – 14:00 uur
  • 21-03-2019 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Amsterdam – Muziekgebouw, Grote Zaal, Piet Heinkade 1– 20:15 uur
  • 22-03-2019 – Erik Bosgraaf (met Nederlands Kamerkoor “Vergeten”) – Enschede – Grote Kerk, Oude markt 32 – 20:00 uur
  • 07-04-2019 - La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: Naples 1759) - Wijchen - De Schakel, Pius XII straat 85 - 14:00 uur
  • 08-05-2019 – Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) – Rotterdam – Laurenskerk, Grotekerkplein 15 – 20:30 uur
  • 09-05-2019 – Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) – Amsterdam – Waalse Kerk, Walenpleintje 159 – 20:00 uur
  • 10-05-2019 – Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) – Deventer – Penninckshuis, Brink 89 – 20:15 uur
  • 11-05-2019 – Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) – Haarlem – Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 – 16:00 uur
  • 12-05-2019 – Doulce Mémoire (Denis Raisin Dadre) – Utrecht – Geertekerk, Geertekerkhof 23 – 16:30 uur
  • 04-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Balk - It Breahûs (Muziek aan de Luts), Van Swinderenstraat 6 - 20:30 uur
  • 05-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Baarn - Paaskerk, Oude Utrechtse weg 4 - 20:15 uur
  • 06-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Harlingen - Doopsgezinde kerk, Zoutsloot 50 - 12:00 uur

België

  • 28-07-2018 – Folkrockband Et Encore – Loppem (Zilleghem Folk) – Kasteel van Loppem, Steenbrugse Straat 26 – 23:00 uur
  • 09-08-2018 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (Fortune Infortune) – Brugge (MaFestival) – Sint–Annakerk, Sint Annaplein – 11:30 uur
  • 24-08-2018 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Mechelen (Blokfluitdagen) - Auditorium Scheppersinstituut, Melaan 16 - 20:00 uur
  • 25-08-2018– B-FIVE blokfluitconsort – Mechelen (Blokfluitdagen) – Auditorium Scheppersinstituut, Melaan 16 – 20:00 uur
  • 13-10-2018 – RedHerring (Patrick Denecker, Canzoni italiani) – Antwerpen – Begijnhofkerk, Rodestraat 39 – 15:00 uur
  • 14-10-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Canzoni italiani) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur
  • 30-11-2018 – Ensemble The Quest (Nadia Bierinckx) – Mortsel – Cultureel Centrum, Heilig–Kruisstraat 16 – 20:15 uur
  • 08-12-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Van Dyck’s Muziek) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur
  • 08-12-2018 – Folkrockband Et Encore – Stasegem (Irish Night) – Zaal de Zuiderkouter, Speltstraat (zonder nummer) – 20:30 uur
  • 09-12-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Van Dyck’s Muziek) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rodestraat 39 - 15:00 uur
  • 16-02-2019 – Manus (Nadia Bierinckx) – Puurs – Cultureel Centrum de Kollebloem, Kloosterhof 1 – 20:00 uur


Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl