BLOKFLUITCONCERTEN

Om een goed overzicht te krijgen van concerten van blokfluitensembles en andere muziekgroepen waar een blokfluitspeler in meespeelt, zijn wij begonnen met het inventariseren van de groepen en hun concerten in Nederland en België. Zo kan iedereen zien of er bij hem of haar in de buurt een interessant concert wordt gegeven.
Klik op de link naar de betreffende groep of neem contact op met de concertzaal voor meer informatie over het concert.
Wil je een concert of een nieuwe groep opgeven, stuur dan een e-mailbericht naar de redactie: Herman Kaldewaij, e-mailadres: hermank@blokmuz.nl.


JANUARI 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 06-01-2018 - Paul van der Voort (verjaardagsconcert) - Hemrik - Witte Kerk, Binnenwei 22 - 15:00 uur
  • 06-01-2018 – Tulipa Consort (Daniël Brüggen, Annelies Schraa) – Heiloo – Witte Kerk, Heerenweg 32 – 20:00 uur
  • 07-01-2018 – Tulipa Consort (Daniël Brüggen, Annelies Schraa) – Groningen – Lutherse Kerk, Haddingestraat 23 – 15:00 uur
  • 12-01-2018 - Teun Wisse en Heleen Gerretsen (met Basilius College) - Utrecht - Pieterskerk, Pieterskerkhof 5 - 20:15 uur
  • 13-01-2018 – The Scroll Ensemble (Mozart Improvisatieworkshop en concert) – Den Haag – Dienstencentrum Copernicus, Daguerrestraat 16 – 14:00 uur
  • 13-01-2018 - Hilde de Wolf (en anderen) - Delft - Oud-Katholieke Kerk, Bagijnhof 21 - 20:00 uur
  • 13-01-2018 – Tulipa Consort (Daniël Brüggen, Annelies Schraa) – Diepenveen – Abdijkerk, Vulikerweg 6 – 20:00 uur
  • 14-01-2018 – Robert Jan van der Meer (met Gert Jan Velders) – Amsterdam – Meerpadkerk (koffieconcert), Meerpad 9 – 11:00 uur
  • 14-01-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Eelde - Museum de Buitenplaats, Hoofdweg 76 - 14:00 uur
  • 14-01-2018 - Tulipa Consort (Daniël Brüggen, Annelies Schraa) - Doornenburg - Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27 - 15:00 uur
  • 14-01-2018 - Anneke Hoekman (met ensemble Argenteau) - Wesepe - Theresiakapel Zuiderweg 38 - 15:00 uur
  • 17-01-2018 – The Counterpoints (Thomas Triesschijn, blokfluit) – Amsterdam – Concertgebouw, Kleine Zaal, Concertgebouwplein 10 – 12:30 uur
  • 19-01-2018 - Kapriol'! (Balfolk) - Groningen - Balfolkcafé, Emmastraat 15 - vanaf 19:30 uur
  • 19-01-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Schiedam - ’t Huis te Poort, Dam 30 - 20:15 uur
  • 21-01-2018 - Jerboah (met onder meer Sarah Jeffery) - Soest - Herman van Veen Art Centre, Landgoed de Paltz 1 - 15:00 uur
  • 21-01-2018 – Blokfluitensemble FEW – Nieuw Vennep – Cultureel Centrum, Harmonieplein 2 – 16:00 uur
  • 21-01-2018 - Barokensemble Giardino Musicale - (“Oh Nederland”) - Emmen - Grote Kerk, Schoolstraat 5 - 19:30 uur
  • 26-01-2018 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Peize - Kerk van Peize, Kerkstraat 2 - 20:15
  • 27-01-2018 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Arnhem - Koepelkerk, Jansplein 60 - 13:30 uur
  • 27-01-2018 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Beesterzwaag - Dorpskerk, Hoofdstraat 15 - 16:00
  • 27-01-2018 - Erik Bosgraaf (met Cordevento) - Jisp - Dorpskerk, Dorpsstraat 46 - 20:15
  • 28-01-2018 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (El aire se serena) – Velp-Grave – Kunstkerkje, Pastoor Loefsweg 1 – 14:30 uur
  • 28-01-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Diemen - Schuilkerk De Hoop, Hartveldseweg 23 - 15:00 uur
  • 28-01-2018 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Rolde - Jacobuskerk, Kerkbrink 5 - 20:15 uur

België

  • 07-01-2018 - Lucie Horsch (met B’rock Orchestra, Nieuwjaarsconcert) - Gent - Universiteit, Aula, Voldersstraat 9 - 11:00 uur
  • 21-01-2018 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 21-01-2018 – Ensemble Respiro – Kortrijk– Stadhuis, dakcafé, Grote Markt 54, ingang Papenstraat – 16:00 uur


FEBRUARI 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 04-02-2018 - Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) - Driebergen-Rijsenburg - Grote kerk, Hoofdstraat 117A - 12:30 uur
  • 04-02-2018 - The Woodwind Jazz-Collection (Lucas Vis) - Koedijk - De Rietschoot, Saskerstraat 22 - 14:00
  • 04-02-2018 - Bassano Quartet - Usselo (Enschede) - Protestantse Kerk, Haaksbergerstraat 817 - 15:00 uur
  • 04-02-2018 – Vredeborch Trio (Pauline Schenkelaars) – Houten – Foyer Theater aan de Slinger, De Slinger 40 – 15:30 uur
  • 10-02-2018 – Ensemble Animé (Nelline van Liere, Gerlinde Neele) – Benthuizen – Dorpskerk, Dorpsstraat 48 – 16:00 uur
  • 11-02-2018 - Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Voorburg - Hofwijck, Westeinde 2a - 11:30 uur
  • 11-02-2018 – The Counterpoints (Thomas Triesschijn, blokfluit) – Groningen – Hinckaertshuis, Oude Kijk in ’t Jatstraat 6 – 15:30 uur
  • 11-02-2018 – Tulipa Consort (Annelies Schraa) – Zutphen – Sint Janskerk, Nieuwstadskerksteeg 2 – 16:00 uur
  • 11-02-2018 - Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) - Zelhem - Theater de Brink, Stationsplein 12 - 20:15 uur
  • 17-02-2018 - Ensemble Corona (Aus tieffer Noth) - Lisse - ’t Huys Dever, Heereweg 349-A - 20:00 uur
  • 18-02-2018 - Bloklfuitkwartet Cohda (Anneke Hoekman) - Sneek - Cultuur Kwartier, Westersingel 28 - 11:30 uur
  • 18-02-2018 – The Counterpoints (Thomas Triesschijn, blokfluit) – Hellevoetssluis – Cultureel Centrum Kerk aan de Ring, Ring 2 – 12:00 uur
  • 18-02-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Hall - Sint Ludgerkerk, Dorpsstraat 57 - 15:30 uur
  • 18-02-2018 - Blokfluitkwartet Cohda (Anneke Hoekman) - Hoogkerk - Theresiakapel, Beatrixoord 1 - 16:00
  • 20-02-2018 - Hilde de Wolf en Sonja Gruijs - Delft - De VAK, centrum voor de kunsten, Westvest 9 - 12:45 uur
  • 25-02-2018 - Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) - Enschede - Grote Kerk, Oude Markt 32 - 11:00 uur
  • 25-02-2018 - Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) - Asten - In de Gloria, Lindestraat 1 - 12:00 uur
  • 25-02-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Oostwold - Gereformeerde Kerk, Goldhoorn 8 - 15:00 uur

België

  • 02-02-2018 – Bob, Frank en Zussen – Westerlo (Westelfolk) – Folkstal, Hollandsedreef 3 – 20:30 uur
  • 04-02-2018 – Zefiro Torna (Dimos de Beun, blokfluit) – Heist op den Berg – Cultureel Centrum Zwaneberg, Cultuurplein 1 – 19:30 uur
  • 07-02-2018 – Ensemble Isabella (Marie Verstraete, Le jour m’est nuict) – Lede (Oost-Vlaanderen) – Sint-Martinuskerk, Oordegemdorp 1 – 19:00 uur
  • 08-02-2018 - Ensemble Isabella (Le jour m’est nuict) - Gent - Muziekcentrum de Bijloke, Kraakhuis, Godhuizenlaan 2 - 20:00 uur
  • 09-02-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' - Lier - Jezuïetenkerk, Berlaarsestraat 12 - 20:15 uur
  • 09-02-2018 - Folkrockband Et Encore - Oostduinkerke - Het Bedrijf, Cafe Foyer, Leopold II laan 9A - 21:00 uur
  • 25-02-2018 – Ensemble Laterna Magica (“Tandem”) – Namen – Maison de la Poésie, Rue Fumal 28 – 11:00 uur
  • 25-02-2018 - RedHerring (Patrick Denecker) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rode Straat 39 - 15:00 uur
  • 25-02-2018 - Duo NIHZ (Joodse Muziek) - Vorden - Theater onder de Molen, Lindenseweg 29 - 15:00 uur
  • 27-02-2018 - Blokfluitkwintet Seldom Sene (Delyght in Musick) - Gent - Concertzaal Handelsbeurs, Kouter 29 - 20:15 uur


MAART 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-03-2018 – Blokfluitensemble FEW (presentatie CD “Passio”) – Wezep – Pauluskerk, Van Limburg Stirumlaan 18 – 16:00 uur
  • 04-03-2018 - The Woodwind Jazz-Collection (Lucas Vis) - Koedijk - De Rietschoot, Saskerstraat 22 - 14:00
  • 04-03-2018 - Ensemble Corona (Aus tieffer Noth) - Oud-Zuilen - Slot Zuylen, Tournooiveld 1 - 15:00 uur
  • 04-03-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Haastrecht - Kloosterkerk, Provincialeweg Oost 62 - 15:00 uur
  • 04-03-2018 - Hilde de Wolf (en anderen) - Rotterdam - Lambertuskerk, Oostzeedijk Beneden 3 - 15:15 uur
  • 10-03-2018 - Altegaer (Marita Kruijswijk) - Zwaag (bij Hoorn) - Folkcafé De Plataan, Pastoor Nuitenstraat 1 - 19:30 uur
  • 10-03-2018 - Blokfluitduo Sfirizo (“After Bach”, met Elsa Bunk) - Alphen aan de Rijn - Nieuwe Muziekschool, Burgemeester Visserpark 30 - 19:30 uur
  • 10-03-2018 – The Scroll Ensemble (Silent Film Festival) – Den Haag – Theater de Regentes, Weimarstraat 63 – 21:00 uur
  • 11-03-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Cothen - Agneskerk, De Brink 9 - 13:00 uur
  • 11-03-2018 - Ensemble Oriana (Anneke Hoekman) - Limbricht - Salviuskerkje, Bovenstraat 52 - 15:00 uur
  • 11-03-2018 - Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) - Oosterbeek - Oude Kerk, Benedendorpsweg 134 - 15:30 uur
  • 22-03-2018 - Ton Le Coultre - Muziekavond met en voor solisten en kleine groepen - Peize - Studio Bon Ton, Lageweg 6 - 20:00 uur
  • 24-03-2018 – Aventure Ensemble (Het nieuwe geluid in 15e-eeuws Europa) – Enschede – Lasonderkerk, Lasondersingel 102 – 16:00 uur
  • 24-03-2018 - Duo Alicante (“Afscheid”) - Koosterzande - Hof te Zandekerk, Willem de Zwijgerlaan 2 - 20:00 uur
  • 28-03-2018 - Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) - Amsterdam - Concertgebouw, Kleine Zaal, Concertgebouwplein 10 - 20:15 uur
  • 29-03-2018 - Ton Le Coultre - Muziekavond voor solisten en kleine groepjes - Peize - Studio Bon Ton, Lageweg 6 - 20:00 uur
  • 30-03-2018 - Erik Bosgraaf (met Jorrit Tamminga) - Arnhem - Musis, Muzenzaal, Velperbuitensingel 25 - 20:30

België


APRIL 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 01-04-2018 - The Woodwind Jazz-Collection (Lucas Vis) - Koedijk - De Rietschoot, Saskerstraat 22 - 14:00
  • 04-04-2018 – Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) – Terneuzen – Scheldetheater, Westkolkstraat 16 – 20:00 uur
  • 05-04-2018 - Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Den Haag - Paleiskerk, Paleisstraat 8 - 20:15 uur
  • 06-04-2018 – Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) – Middelburg – Schouwburg Middelburg, Podium 23 – 20:00 uur
  • 06-04-2018 – Lucie Horsch (met Gelders orkest) – Apeldoorn – Grote Kerk, Loolaan 16 – 20:15 uur
  • 07-04-2018 - Camerata Trajectina - 's- Heerenberg - Huis Bergh, Hof van Bergh 8 - 20:00 uur
  • 07-04-2018 – Lucie Horsch (met Gelders orkest) – Ede – Cultura, Molenstraat 45 – 20:15 uur
  • 07-04-2018 – Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) – Leiden – Theater Ins Blau, Haagweg 6 – 20:30 uur
  • 08-04-2018 – Lucie Horsch (met Gelders orkest) – Arnhem – Musis, Velperbuitensingel 25 – 11:00 uur
  • 08-04-2018 - Camerata Trajectina - Heeswijk-Dinther - Kasteel Heeswijk, Kasteel 4 - 12:00 uur
  • 08-04-2018 – Blokfluitensemble Het Lindeconsort – Hoek – Hervormde Kerk, Langestraat 6 – 16:00 uur
  • 10-04-2018 - Camerata Trajectina - Muiden - Muiderslot, Herengracht 1 - 20:15 uur
  • 11-04-2018 - Camerata Trajectina - Maastricht - Sint-janskerk, Henric van Veldekeplein 1 - 20:30uur
  • 12-04-2018 - Camerata Trajectina - Westzaan - Zuidervermaning, Zuideinde 233 - 20:15 uur
  • 13-04-2018 - Camerata Trajectina - Deventer - Penninckshuis, Brinck 89 - 20:15 uur
  • 14-04-2018 - Camerata Trajectina - Emmeloord - Theater ‘t Voorhuys, Beursstraat 1 - 20:15 uur
  • 15-04-2018 - Blokfluittrio Aquil'AlterA - Terborg - Kasteel Wisch, Wisch 4 - 15:00 uur
  • 15-04-2018 - Lucie Horsch (met Alexandra Nepomnyashchaya) - Ommen - Muziekgebouw Dalmsholte, Goosdijk 5 - 15:00 uu
  • 15-04-2018 - Camerata Trajectina - Haarlem - Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24 - 16:00 uur
  • 16-04-2018 – Red Rose Four (The King, his Passion and his Grave) – Hendrik-Ido-Ambacht – Hervormde Dorpskerk, Kerkplein 13 – 16:00 uur
  • 16-04-2018 - Camerata Trajectina - Rotterdam - Laurenskerk, Grotekerkplein 15 - 20:30 uur
  • 20-04-2018 - Teun & Teun (Teun Wisse) - Middelburg - Sint Augustinuskerk, Zuidsingel 70 - 20:00 uur
  • 22-04-2018 - Muziekstel (Paul van der Voort) - Heerenveen - Huize Voormeer, Heideburen 97 - 15:00 uur
  • 25-04-2018 - Ton Le Coultre - Muziekavond blokfluitgroepen - Peize - Johannes de Doperkerk, Kerkstraat 2 - 20:00 uur
  • 29-04-2018 - Elecutio Consort (Anneke Hoekman en Tim Veldman) - Leek - Crand Café Borg Nienoord, Nienoord 1 - 14:30 uur

België

  • 18-04-2018 – Ensemble Laterna Magica (“Face à Face”) – Nivelles – Waux-Hall, Centre Culturel, Place Albert 1er 1 – 15:00 uur
  • 22-04-2018 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 27-04-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (The Final Chapter) - Lommel - Sint Pietersbandenkerk, Kerkplein - 20:15 uur


MEI 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-05-2018 – Zefiro Torna (Dimos de Beun, blokfluit) – Enschede – Grote Kerk, Oude Markt 32 – 20:00 uur
  • 12-05-2018 – Erik Bosgraaf (in tragikomedie “De Klok”) – Almere – Corriosia, Markt 43 – 20:30 uur
  • 13-05-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Eefde - Kapel op ‘t Rijsselt, Mettrayweg 25 - 11:30 uur
  • 20-05-2018 – Black Pencil (Prix Annelies de Man) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 18:00 uur
  • 21-05-2018 - Teun & Teun (Teun Wisse) - Olst - Kasteel Groot Hoenlo, Diepenveenseweg 1 - 15:00 uur
  • 21-05-2018 – Black Pencil (Prix Annelies de Man) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 18:00 uur
  • 22-05-2018 – Black Pencil (Prix Annelies de Man) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 18:00 uur
  • 23-05-2018 – Black Pencil (Prix Annelies de Man) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 18:00 uur
  • 24-05-2018 – Black Pencil (Prix Annelies de Man) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 19:00 uur
  • 25-05-2018 – Black Pencil (Prix Annelies de Man) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 19:00 uur
  • 25-05-2018 - Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) - Schiedam - Oud-katholieke Kerk ’t Huis te Poort, Dam 30 - 20:15 uur
  • 26-05-2018 – Black Pencil (Prix Annelies de Man) – Amsterdam – Orgelpark, Gerard Brandtstraat 26 – 19:00 uur

België

  • 03-05-2018 - Ensemble Isabella (Fantastic Love) - Wetteren - Cultuurcentrum Nova, Molenstraat 2b - 20:00 uur
  • 04-05-2018 – Ensemble Laterna Magica (“Haendel’s opera in chamber”) – Nivelles – Collégiale Sainte-Gertrude, Grand-Place – 20:00 uur
  • 04-05-2018 – Ensemble Isabella (Marie Verstraete, Fantasticke love) – Ertvelde (Evergem) – Stoepekapel – Kapelhof 1 – 20:00 uur
  • 06-05-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Bach vs Telemann) - Antwerpen - Begijnhofkerk, Rode Straat 39 - 15:00 uur
  • 06-05-2018 – Zefiro Torna (Dimos de Beun, blokfluit) – Tongeren – Cultureel Centrum De Velinx, Dijk 111 – 15:00 uur
  • 17-05-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (A Song for all Seasons) - Bornem - Kerk Mariekerke, Omgangstraat 2 - 20:30 uur
  • 18-05-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (Our Final Favorites) - Antwerpen - AMUZ, Kammenstraat 81 - 12:00 uur
  • 27-05-2018 - Flanders Recorder Quartet 'Vier op 'n Rij' (The Final Chapter) - Zolder - Sint-Vincentiuskerk , Dorpsstraat 43 - 15:00 uur


JUNI 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 03-06-2018 - The Royal Wind Music (Les Goûts Réunis) - Amsterdam - Amstelkerk, Amstelveld 10 - 16:00 uur
  • 09-06-2018 - Flauto Nuovo (diplomaconcert) - Foudgum - Mariakerk, Piet Paaltjenspad 1 - 19:30 uur
  • 10-06-2018 - Marianta ("Eruit of verzuipen!") - Metslawier - Doarpsstsjerke Metslawier, Tsjerkebuorren 7 - 15:00 uur
  • 17-06-2018 – Blokfluitkwartet Capriola – Loosduinen – Abdijkerk, Willem III straat 40 – 15:30 uur
  • 23-06-2018 - Kapriol'! (Friese en Nederlandse volkmuziek) - Norg - Brinkhof, Brink 1 - 11:00 tot 17:00 uur
  • 24-06-2018 – Lucie Horsch (met Residentieorkest) – Amsterdam – Concertgebouw, Grote Zaal, Concertgebouwplein 10 – 15:00 uur
  • 26-06-2018 – Inês d'Avena (met Amsterdam Baroque Orchestra) – Amsterdam – Waalse Kerk, Walenpleintje 159 – 17:00 uur

België

  • 03-06-2018 - Duo NoordWest - Watermaal Bosvoorde (Brussel) - “Salle du Parvis”, Avenue des Archiducs 68 - 13:30 tot 19:30 uur workshop Zweedse dans + BAL
  • 09-06-2018 - Folkrockband Et Encore - Staden - Cafe de Weunwaegne, Ieperstraat 166 - 20:30 uur
  • 15-06-2018 - RedHerring (Patrick Denecker, Pièces en concert à La Chambre du Roy) - Herentals - Sint-Catharinakerk, Begijnenstraat 19 - 20:00 uur


2e HALFJAAR 2018 (Datum - Ensemble - Plaats - Locatie - Tijd)

Nederland

  • 05-07-2018 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: “Händel in Italy”) – Ouddorp – De Overkant, Dijkstelweg 33 – 20:00 uur
  • 14-07-2018 – Inês d'Avena (met Collegium Musicum Den Haag) – Schipluiden – Kerkje van ’t Woudt, ’t Woudt 25 – 20:00 uur
  • 11-08-2018 – Blokfluitkwintet Seldom Sene (Barokconcerti, met Matthias Havinga) – Schipluiden – Kerkje van ‘t Woudt, ’t Woudt 25 – 20:00 uur
  • 31-08-2018 – Ensemble Animé (Nelline van Liere, Gerlinde Neele) – Gouda – Sint-Janskerk, Achter de Kerk 16 – 19:30 uur
  • 13-10-2018 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Ermelo - Oude Kerk, Putterweg 16 - 20:00 uur
  • 14-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Ede - Huis Kernhem, Kernhemseweg 7 - 12:00 uur
  • 17-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Den Haag - Kloosterkerk, Lange Voorhout 4 - 12:45 uur
  • 18-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Den Bosch - Podium Azijnfabriek, Bethaniestraat 4 - 12:30 uur
  • 18-10-2018 - Brisk Recorder Quartet (Canção) - Alphen aan de Rijn - Oudhoornse Kerk, Oudhoornseweg 90 - 20:15 uur
  • 21-10-2018 - Barokensemble Giardino Musicale (“Oh Nederland”) - Eelde - Museum de Buitenplaats, Hoofdweg 76 - 14:00 uur
  • 08-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Leusden - Dorpskerk, Arnhemseweg 75 - 20:15 uur
  • 18-11-2018 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) - Kimswert - Laurentiuskerk, Greate Pierwei 11 - 15:30 uur
  • 29-11-2018 – Lucie Horsch (met Thomas Dunford) – Almelo – Theater Hof 88, Elisabethhof 4 – 20:00 uur
  • 07-04-2019 – La Cicala Baroque Ensemble (Inês d’Avena: Naples 1759) – Wijchen - De Schakel, Pius XII straat 85 – 14:00 uur
  • 04-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) – Balk – It Breahûs (Muziek aan de Luts), Van Swinderenstraat 6 – 20:30 uur
  • 05-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) – Baarn – Paaskerk, Oude Utrechtse weg 4 – 20:15 uur
  • 06-10-2019 - Ensemble Odyssee (In Freundschaft) – Harlingen – Doopsgezinde kerk, Zoutsloot 50 – 12:00 uur

België

  • 24-08-2018 - Ensemble Odyssee (Concerto for a small flute) - Mechelen (Blokfluitdagen) - Auditorium Scheppersinstituut, Melaan 16 - 20:00 uur
  • 14-10-2018 – RedHerring (Patrick Denecker, Canzoni italiani) – Antwerpen – Begijnhofkerk, Rodestraat 39 – 15:00 uur
  • 02-12-2018 – RedHerring (Patrick Denecker, Van Dyck’s Muziek) – Antwerpen – Begijnhofkerk, Rodestraat 39 – 15:00 uur


Deze pagina is een onderdeel van de Nederlandse Blokfluitpagina

Reacties zijn welkom bij de webmaster: anton@blokfluitpagina.nl